Mariusz Podgórny
This was published in the following publications on 27.05.2020:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 27.05.2020:
Głos Wielkopolski
25 maja 2020 r. odszedł
ś+p
Mariusz Podgórny
wieloletni pracownik
ośrodka poznańskiego Telewizji Polskiej,
operator filmowy, wybitny twórca,
Człowiek rzadkiej szlachetności i skromności.
Łączył wrażliwość na innych z niepospolitym talentem.
Rodzinie, Przyjaciołom
i Współpracownikom Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Rada Programowa TVP 3 Poznań
(…) świat umrze trochę, kiedy ja umrę
(Halina Poświatowska)
Z grona osób miłujących obraz telewizyjny
i udowadniających, że może on być sztuką,
odszedł nasz Kolega i Przyjaciel
ś+p
Mariusz Podgórny
Twórca o wielkiej wrażliwości,
pielęgnujący swój osobny, poetycki świat,
do którego wszyscy będziemy tęsknili.
Całej Rodzinie i Bliskim
wyrazy serdecznego współczucia
składa
Agata Ławniczak
Dyrektor Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Poznaniu
wraz z całym zespołem
End of content
No more pages to load