Janina Grodzicka
This was published in the following publications on 23.04.2020:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 23.04.2020:
Dziennik Polski
Składamy serdeczne wyrazy wdzięczności
Paniom
Annie Katanie, Zdzisławie Kądzieli,
Grażynie Maślaniec, Sewerynie Mikuckiej,
Danucie Obarze, Marii Podgórskiej, Annie Putko,
Helenie Szymańskiej, Barbarze Świętoń,
Marii Tokarskiej
za bezinteresowne wsparcie, ciepło i życzliwość,
którą okazały Panie
szczególnie w ostatnich miesiącach życia
naszej Mamy i Babci
Janiny Grodzickiej
Wasza, płynąca z serca pełna poświęcenia pomoc
była najpiękniejszym podziękowaniem,
jakie można okazać w życiu nauczycielowi i przyjacielowi,
a dla nas kolejnym dowodem,
jak wiele utraciliśmy z Jej odejściem.
Rodzina
Pogrążeni w głębokim smutku
przeżywamy nieodwracalny fakt śmierci
mgrJaniny Grodzickiej
osoby wielkiego serca, dobroci i szlachetności,
jak nikt inny cierpliwej i bezinteresownie wrażliwej
na potrzeby innych.
Mieliśmy zaszczyt doświadczać Jej przyjaźni, mądrości i serdeczności przez całe nasze dorosłe życie.
Teraz pozostaje nam tylko pamięć
i wspomnienia czasu wspólnie spędzonego,
tego żadna śmierć nam nie odbierze.
Łączymy się w bólu
z Najbliższymi,
a ponieważ nie będzie nam dane uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych,
zapewniamy o naszych dobrych myślach,
które będą Wam towarzyszyć.
Dzidka, Leszek i Grzegorz Kądzielowie
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęłam wiadomość,
że 10 kwietnia 2020 roku odeszła do Pana
ś+ p
mgr Janina Grodzicka
emerytowana, wieloletnia nauczycielka
Krakowskiej Szkoły Pielęgniarek,
prawdziwy Przyjaciel.
Trudno znaleźć słowa, by wyrazić moją wdzięczność
za całe dobro, które przez wiele lat naszej przyjaźni doznawałam od Ciebie.
Pożegnanie Zmarłej odbędzie się w gronie najbliższych
na cmentarzu Rakowickim
w dniu 16 kwietnia 2020 r. o godz. 12.
Msza św. w intencji mojej Przyjaciółki odbędzie się
w terminie późniejszym
w bazylice św. Floriana w Krakowie,
o czym zawiadomię Rodzinę i Grono Przyjaciół.
Synowi, Wnukom i Rodzinie
składam
wyrazy głębokiego współczucia
Seweryna Mikucka
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 10 kwietnia 2020 roku
odeszła od nas
mgrJanina Grodzicka
Pielęgniarka, absolwentka
Państwowej Szkoły Pielęgniarsko-Położniczej w Krakowie, mgr nauk pedagogicznych,
nauczyciel pielęgniarstwa i kierownik szkolenia zawodowego w Krakowskiej Szkole Pielęgniarek,
z którą związała całą, długą działalność zawodową.
Kształciła i wychowywała kilka pokoleń pielęgniarek.
Za pracę na rzecz rozwoju pielęgniarstwa
odznaczona została
Odznaką „Za Wzorową pracę w Służbie Zdrowia”,
Złotym Krzyżem Zasługi,
Medalem Komisji Edukacji Narodowej,
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Synowi, Wnukom i Rodzinie
składamy
wyrazy serdecznego współczucia.
Nauczyciele i Współpracownicy
byłego Medycznego Studium Zawodowego nr 1
Wydział Pielęgniarstwa im. A. Rydlówny
w Krakowie
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 10 kwietnia 2020 roku odeszła od nas
mgr Janina Grodzicka
Pielęgniarka,
absolwentka Państwowej Szkoły
Pielęgniarsko-Położniczej w Krakowie,
mgr nauk pedagogicznych,
nauczyciel pielęgniarstwa
i kierownik szkolenia zawodowego
w Krakowskiej Szkole Pielęgniarek,
z którą związała całą, długą działalność zawodową.
Wyrazy współczucia i najszczersze słowa otuchy
kierujemy do
Syna, Wnuków i całej Rodziny
Małopolska Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych
w Krakowie
End of content
No more pages to load