Edmund Poloszyk
This was published in the following publications on 21.12.2018:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 21.12.2018:
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem żegnamy Naszego Brata
zmarłego 18 grudnia 2018 roku w wieku 88 lat
ś+p
mgr. Edmunda Poloszyka
wieloletniego wicedyrektora Oddziału PKS w Lesznie, represjonowanego żołnierza - górnika,
rannego w Powstaniu Warszawskim.
Odznaczonego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Złotym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Krzyżem Zasługi
i innymi odznaczeniami.
Ofiarnego, pracowitego, życzliwego,
kochającego rodzinę człowieka.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
w dniu 21 grudnia 2018 roku o godz. 10.30
w kaplicy cmentarza przy ul. Kąkolewskiej w Lesznie,
po której nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego.
O czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
siostra i brat
End of content
No more pages to load
mgr inż. Mirosław Baliński
7yrs