Marka Fryźlewicza
This was published in the following publications on 15.05.2020:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 15.05.2020:
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marka Fryźlewicza
Wieloletniego Burmistrza Nowego Targu
Szczerze zaangażowany w sprawy samorządu
i dobra mieszkańców,
nasz życzliwy i serdeczny Kolega,
wieloletni Członek Forum
Wójtów Burmistrzów i Prezydentów Małopolski.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przyjaciele z Forum Wójtów,
Burmistrzów i Prezydentów Małopolski
oraz FRDL Małopolskiego Instytutu
Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie
ś+p
Z głębokim żalem i smutkiem pożegnaliśmy
ś+p
Marka Fryźlewicza
Wybitnego samorządowca,
wieloletniego Burmistrza i Radnego Nowego Targu, wieloletniego Sekretarza Zarządu
Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski, zasłużonego dla rozwoju społecznego
i gospodarczego Małopolski.
W imieniu Samorządów Małopolski zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Małopolski
Rodzinie, Bliskim,
Współpracownikom i Mieszkańcom Nowego Targu
składam wyrazy szczerego współczucia
Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Stowarzyszenia
Gmin i Powiatów Małopolski
End of content
No more pages to load