Szpital Kielecki Podziękowania
This was published in the following publications on 14.05.2020:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 14.05.2020:
Echo Dnia
Dziękuję
Lekarzom SOR Szpitala Kieleckiego
oraz Personelowi SOR
za opiekę i diagnozę w dniu 14.04.2020 r.
po złamaniu przeze mnie kości udowej.
Wyrażam również swoją wdzięczność i podziękowania
dla Ordynatora Oddziału Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej
Pana dr. Tomasza Szynkarczuka,
jego zastępcy
Pana dr. Konrada Nowickiego
oraz Lekarza przeprowadzającego operację
Pana dr. Dominika Rumasa
za przeprowadzenie operacji, opiekę i zainteresowanie moim problemem w czasie pobytu na Oddziale
w dniach 15.04.2020-27.04.2020 r.
Wielkie słowa podziękowania kieruję również
do pozostałych Lekarzy pracujących na tym Oddziale
oraz dla wszystkich Pielęgniarek, Rehabilitantek
i Personelu Pomocniczego
za ich serdeczność dla pacjenta
i pomoc w odzyskiwaniu sprawności.
Witold Łysak
End of content
No more pages to load