Z wielkim
This was published in the following publications on 09.01.2020:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.01.2020:
Nowosci
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
lek. med.
Marii Skrzypek
wieloletniego pracownika Szpitala Miejskiego
specjalisty kardiologa
i Zastępcy Ordynatora Oddziału Wewnętrznego II.
Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
składają
Dyrekcja i pracownicy
Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu
End of content
No more pages to load