Ukleja Tadeusz
This was published in the following publications on 11.10.2019:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 11.10.2019:
Głos Wielkopolski
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych
Wszystkim, którzy łączą się z nami w bólu po stracie
ś+ p
Tadeusza Ukleja
którzy pożegnali Go uczestnicząc w uroczystości pogrzebowej, i którzy zachowają Go we wdzięcznej pamięci,
składamy serdeczne podziękowania.
Dziękujemy Wam za okazane wsparcie, za wszystkie wyrazy życzliwości, które pozwalają nam przetrwać
te najtrudniejsze dla nas chwile.
Śp. Tadeusz Ukleja odszedł od nas 2 października, ale wierzymy głęboko, że na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Był bowiem wspaniałym człowiekiem, kochającym życie i na każdym kroku starającym się przybliżyć innym jego blaski. Pomagał innym ludziom, organizacjom, klubom, nie pozostając wobec nikogo obojętnym.
Wrażliwy na krzywdę i cierpienie innych, zawsze mówił - „trzeba pomóc” - i szczerze cieszył się, gdy mógł to czynić.
Śp. Tadeusz Ukleja zarażał nas optymizmem i wiarą w to, że razem, wspólnie można pokonać każde przeciwności losu. Teraz razem odprowadzaliśmy Go na próg ostatniej drogi, na cmentarzu w Ujściu. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do uroczystości pogrzebowej, i którzy wzięli w niej udział. Dziękujemy Rodzinie i szerokiemu gronu Przyjaciół.
Zapewniając Was o wdzięczności za życzliwą obecność i za okazane wsparcie duchowe,
prosimy jeszcze o modlitwy w intencji śp. Tadeusza Ukleja. Wierzymy, że zachowując go pamięci i sercach na zawsze,
będziemy odczuwać nadal jego obecność w miejscach i ludziach, których pokochał.
Serdeczne „Bóg zapłać” składa
Rodzina i współpracownicy z firmy.
End of content
No more pages to load