Maria Beata Jercha
This was published in the following publications on 13.03.2020:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.03.2020:
Nowosci
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Pani
Marii Beaty Jercha
Wieloletniego Pracownika
Oddziału Pediatrii, Endokrynologii,
Diabetologii i Neurologii Dziecięcej
oraz Regionalnego Centrum Stomatologii
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.
Była wyjątkowym człowiekiem i profesjonalnym pracownikiem o nieskazitelnej opinii,
wzorem dla koleżanek i kolegów.
W naszej pamięci zawsze pozostanie wspaniałą przyjaciółką, na którą zawsze można było liczyć.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja oraz pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu
End of content
No more pages to load
A
5yrs