Jerzy Bogdan Kos
This was published in the following publications on 12.10.2018:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 12.10.2018:
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że dnia 9.10.2018 r. zmarł
lek. med.
Jerzy Bogdan Kos
Wieloletni były Prezes Stowarzyszenia
Lekarzy Dolnośląskich
i Wychowanków Medycyny Wrocławskiej,
nagrodzony tytułem Honorowego Prezesa Stowarzyszenia.
Swoje długie i pracowite życie poświęcił bez reszty dwóm rzeczom – medycynie i literaturze.
Pozostanie w naszej pamięci jako oddany Przyjaciel,
Człowiek realizujący do końca swą największą pasję – historię medycyny.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
15.10.2018 r. o godz. 11.00 mszą świętą żałobną
w kościele św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida we Wrocławiu.
Serdeczne wyrazy współczucia
Żonie i Rodzinie
składają
Zarząd i członkowie SLDiWMW
End of content
No more pages to load