Marek Puszka-Milczyński

This was published in the following publications on 12.10.2018:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem i smutkiem
żegnamy

dr. Marka
Puszka-Milczyńskiego

wspaniałego i oddanego swojej pracy lekarza
oraz naszego Przyjaciela.

Lekarze Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Nie wiedziałam. Wielka szkoda

Bogna G


9mos

Zawsze będę pamiętać

HANNA WASIELEWSKA


2yrs

Dopiero teraz się dowiedziałam, tak mi przykro...Zostanie Pan, Drogi Doktorze, na zawsze w mej pamięci - wdzięczna wieloletnia pacjentka.

Magdalena Kukuczka


4yrs

Byłam pacjentką Pana Doktora przez wiele lat, dopiero dzisiaj znalazłam informację o Jego śmierci. To był wspaniały, mądry, przyjazny i wrażliwy lekarz. Bardzo mi smutno. spoczywaj Doktorze w spokoju, tak szkoda, że już nigdy Pana nie zobaczę.

Maria Cieślak


5yrs

Wspaniały Lekarz uratował moje życie

Irena Grell


5yrs

Dopiero teraz się dowiedziałem. To bardzo przykra dla mnie wiadomość. Lubiłem Pana Doktora Marka za jego podejście do pacjentów, otwartość oraz fachowość.

Paweł


7yrs

Image chosen by user
wielka strata

Halina


7yrs

Image chosen by user
żal i wielka strata

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Katarzynie , wyrazy głębokiego współczucia Iwona z Norymbergi

Iwona Grus


7yrs

wspaniały doktor, bardzo dobry fachowiec, wielka strata dla medycyny i pacjentek.

Iwona


7yrs

Image chosen by user
<p>R.I.P. Panie Doktorze, niech Bóg przyjmie Pana do siebie z otwartymi ramionami. Na zawsze zachowam w sercu ogromną dla Pana wdzięczność: przede wszystkim za wielką dobroć i bezinteresowność, a także za fachową asystę przy narodzinach moich dzieci. Rodzinie składam wyrazy szczerego współczucia</p>

Beata Jankowska


7yrs

Image chosen by user
<p><strong>R.I.P</strong></p>

Gość


7yrs

End of content

No more pages to load