Sebastian Bielik
This was published in the following publications on 13.07.2018:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 13.07.2018:
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas
nasz doktorant i pracownik
ś+p
Mgr inż. Sebastian Bielik
W osobie Zmarłego straciliśmy młodego, uzdolnionego,
przepełnionego głęboką pasją naukową,
bardzo pracowitego i świetnie zapowiadającego się
adepta nauki i inżyniera
oraz Kolegę i Przyjaciela...
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dziekan
Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki
oraz
Kierownik i Pracownicy
Katedry Systemów Energetycznych i Urządzeń
Ochrony Środowiska
Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica
w Krakowie
End of content
No more pages to load