Jolanta Nowaczyk z domu Zboralska

This was published in the following publications on 28.04.2009:
Gazeta Lubuska

<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA</p>
<h4>śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina</p>

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA

śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA

Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


14yrs

Image chosen by user
<h4><span><strong>TESKNIE</strong></span></h4>


14yrs

Image chosen by user

agnieszka blaszczyk


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


15yrs

Image chosen by user
<p>TĘSKNOTA.......</p> <h4>Mamo smutno tu i obco-drzewa inne rosną i ciszy tu nie zna nikt...Mamo nie myśl ,ze sie skarze,żal mi tylko marzeń z dzieciecych dni-moich dni.Widze znów nasz dom,Ciebie MAMO w nim-wspominam stary klon-ciemny i wysoki jak dym...MAMO wołam Twoje imie,znowu jestes przy mnie-jak za dawnych lat...MAMO w sercu Cie kołysze list Do Ciebie piszę-ciemny jak ta noc...To nie prawda MAMO-jutro wysle ten list i bedzie tak jak miało byc...a ty MAMO śpij...</h4>


15yrs

Image chosen by user

agnieszka blaszczyk


15yrs

Image chosen by user

Agnieszka Błaszczyk


15yrs

Image chosen by user

Rysiek Monika i Kacper


15yrs

Image chosen by user

Rysiek Monika i Kacper


15yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze...</p> <p>Pamietamy mamusiu</p>


15yrs

Image chosen by user

Anna Dąbrowska z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Anna Dąbrowska z rodziną


15yrs

Image chosen by user
<p>Szczere wyrazy współczucia</p> <p>Gdyby tak można było cofnąć czas. Gdyby tak można było rozmawiać z tobą. Gdybyśmy zrozumieli Cię. Być może Twoje serce pokonało by tę ciężką próbę. Pozostaje nam tylko zapewnić Cię, że będziesz w naszych sercach na zawsze składa Anna Dąbrowska z córkami i mężem.</p> <p>ps. Beatko dziś przypadkiem dowiedziałam się ze twoja mamusia nie żyje jestem w ciężkim szoku serdecznie ciebie pozdrawiam Ania Dąbrowska e-meil: gosia2727.88@tlen.pl </p>


15yrs

Image chosen by user

Anna Dąbrowska z rodziną


15yrs

Image chosen by user
<p>KOCHANEJ MAMIE</p> <p>Pamietamy...</p>


15yrs

Image chosen by user

joasia p


15yrs

Image chosen by user

WIOLETTA SZAŃCZUK Z RODZINĄ.


15yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


15yrs

Image chosen by user

WIOLETTA SZAŃCZUK Z RODZINĄ.


15yrs

Image chosen by user

Paweł Agnieszka


15yrs

Image chosen by user

M.R.K Dunian


15yrs

Image chosen by user

Kacper


15yrs

Image chosen by user

Monika


15yrs

End of content

No more pages to load