Jolanta Nowaczyk z domu Zboralska

This was published in the following publications on 28.04.2009:
Gazeta Lubuska

<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA</p>
<h4>śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina</p>

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA

śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA

Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Sylwia Pawlaczyk


14yrs

Image chosen by user

Corka


14yrs

Image chosen by user
<p>W 3 ROCZNICE ŚMIERCI</p> <p><span><span>Widzę Twą postać i Twą osobę,</span><br /><span>Uśmiech na twarzy i ciepłe serce,</span><br /><span>Zawsze wyraźnie , a nie jak przez sen,</span><br /><span>Jesteś i czuwasz o każdej dobie.</span></span></p>


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

Córka


14yrs

Image chosen by user
<p>TESKNIE MAMUSIU</p> <p><span><strong>TO TWOJ ULUBIONY UTWOR KOCHANA....PAMIETAM I SLUCHAM GO,TAK JAK ROBILISMY TO RAZEM....I JAK MOWIA SLOWA PIOSENKI"JAK DLUGO BEDZIESZ O MNIE PAMIETAC,TO NIGDY NIE BEDE ZBYT DALEKO" WIEM ZE JESTES PRZY MNIE BLISKO. KOCHAM</strong></span></p>


14yrs

Image chosen by user

Córka


14yrs

Image chosen by user
<p>MSZA ŚW.</p> <h4>MSZA ŚW. W 3 rocznice smierci,odbedzie sie 25 kwietnia 2012 w kosciele MATKI BOSKIEJ CZESTOCHOWSKIEJ godz:18:00</h4>


14yrs

Image chosen by user

BEATA,​MARIAN,STAS NOWACZYK


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user
<p>W DNIU TWOJEGO SWIETA</p> <h4><strong><em>KOCHANEJ BABCI</em></strong></h4> <p><strong><em> "NIERAZ GDY SEN SKRZYDLA UNIOSL,CIEBIE WIDZIALEM BABUNIU,JAK SWA DELIKATNA REKA W SNIE.OKRYWASZ MNIE KOLDERKA I CODIENNIE WIDZE STALE,JAK SIE TROSZCZYSZ MNA WYTRWALE,WIEC ODE MNIE PRZYJM W WDZIECZNOSCI,​ZAPEWN​IENIA MEJ MILOSCI" STAŚ</em></strong></p>


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacperek


14yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

BEATA,MARIAN,STAS NOWACZYK


14yrs

Image chosen by user
<p>Kochana mamo...</p> <p>Bede Cie kochac do końca życia, </p> <p>A jezeli jest coś potem,bede Cie kochac takze po smierci...</p>


14yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user
<p>CHCIALABYM CIE MIEC PRZY SOBIE CAŁY CZAS,ABY NIGDY NIE MUSIEC ŻYC W TESKNOCIE...</p> <p>Żyłas dobrocia,pogoda ducha....</p> <p>Lecz gdy umarłas,świat sie zasmucil.</p> <p>Nie mógł uwierzy,ze juz nie wrócisz.</p> <p>Nie mógł uwierzyc, ze Cie juz nie ma.</p> <p>Że pozostały tylko wspomnienia.</p> <p>Po Twej dobroci,po Twej milosci.</p> <p>I po tym,ze zyłas pełna godności...</p> <p><strong>Tak tesknie...</strong></p>


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

Ilona Błaszczyk


14yrs

Image chosen by user

Ilona Błaszczyk


14yrs

Image chosen by user

Agnieszka Błaszczyk


14yrs

End of content

No more pages to load