Serdecznie
This was published in the following publications on 25.07.2018:
Nowosci
This was published in the following publications on 25.07.2018:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Taty, Teścia, Dziadka i Brata
ś+p
drStanisława Izdebskiego
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie
oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku.
Dziękujemy również lekarzom, pielęgniarkom oraz całemu personelowi medycznemu
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu i Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu
za opiekę i okazaną troskę w trudnych chwilach choroby.
Rodzina
End of content
No more pages to load