Wanda WÓJCIK
This was published in the following publications on 10.01.2019:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 10.01.2019:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+ p
dr Wandy Wójcik
(1937-2019)
znakomitego lekarza, specjalisty psychiatry, a także biegłego.
Pracę w kobierzyńskim Szpitalu rozpoczęła po ukończeniu studiów medycznych w 1963 roku na stanowisku lekarza,
w 1978 roku została Ordynatorem Oddziału,
a zakończyła ją w 2007 roku.
Zawsze z wielką troską traktowała swoich Pacjentów
i stale podnosiła swoje kwalifikacje.
Pozostanie w naszej pamięci jako Osoba ciepła
i oddana swojej pracy.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie
End of content
No more pages to load
Jola
1yr
Pacjentka
1yr
Dorota Tomasik
2yrs
Dorota
3yrs
Łucja Domagała
6yrs
Łucja Domagała
7yrs