Ewa Pawlik-Żmudzińska
This was published in the following publications on 19.06.2019:
Dziennik Zachodni
This was published in the following publications on 19.06.2019:
Dziennik Zachodni
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ewy
Pawlik-Żmudzińskiej
organizatorki śląskiego życia muzycznego,
niestrudzonej propagatorki muzyki klasycznej
i autorytetu w dziedzinie edukacji muzycznej,
dyrektor Instytucji Promocji i Upowszechniania Muzyki „Silesia” w latach 1997-2005,
dyrektor muzycznej Filharmonii Śląskiej
w latach 1977-1980,
odznaczonej Brązowym Medalem
„Zasłużony Kulturze Gloria Artis”,
wyróżnionej Nagrodą Prezydenta Miasta Katowice
w Dziedzinie Kultury.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom Zmarłej
składamy wyrazy najgłębszego współczucia
Maciej Biskupski Marcin Krupa
Przewodniczący Rady Prezydent
Miasta Katowice Miasta Katowice
End of content
No more pages to load