Tadeusz Smolarczyk
This was published in the following publications on 18.09.2019:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 18.09.2019:
Gazeta Wrocławska
Pragnę podziękować Pani Ewie Rzepus
za przyjaźń, serce i bezinteresowną pomoc okazaną mojemu Bratu
ś+ p Tadeuszowi Smolarczykowi
w czasie Jego długoletniej choroby.
Maria Grajewska z synami
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...”
(ks. J. Twardowski)
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 13 września 2019 r.
po długiej chorobie, zmarł nasz kochany Brat i Wujek
ś+ p
Tadeusz Smolarczyk
Człowiek o wielkim sercu, wrażliwy, sumienny, wierny swoim ideałom, lojalny wobec wszystkich.
Nigdy nie narzekał na swój los, pomagał rodzinie, znajomym i przyjaciołom.
Oddany był również swojej pracy zawodowej: 44 lata pracował w firmie Telekomunikacja Polska,
gdzie poza obowiązkami służbowymi
pełnił funkcje Męża Zaufania.
Za całokształt swojej pracy został odznaczony
Srebrnym Medalem
„Zasłużony Pracownik Łączności” przyznanym
przez Ministra Telekomunikacji i Łączności.
Tadeusz zostanie w pamięci i sercach rodziny, znajomych, przyjaciół oraz tych,
którzy przechodząc koło Jego okna,
posyłali Mu swoje myśli i spojrzenia...
Cześć Jego Pamięci!
Pogrzeb odbędzie się przy ul. Smętnej na cmentarzu
Parafii św. Rodziny w dniu 19.09.2019 r. (czwartek)
o godz. 12.30.
Pogrążeni w smutku
siostra Marysia z Jurkiem, Michałem oraz ich rodzinami.
End of content
No more pages to load