Iwona Czyżak

This was published in the following publications on 11.07.2018:
Express Bydgoski

Przepełnieni bólem i rozdarci cierpieniem informujemy, że dnia 7.07.2018 r. zmarła Ukochana Żona, Absolutnie Wyjątkowa Mamunia-Przyjaciel, Cudowna Babcia

ś+ p
Iwona Czyżak

lat 61

Msza święta wraz z uroczystościami pogrzebowymi odbędzie się dnia 12.07.2018 r. o godz. 11:00,
w Bydgoszczy na Cmentarzu Parafialnym Parafii
pw. Św. Wincentego a’Paulo.

Nieutuleni w bólu

Mąż, Syn i Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Trzy lata bez Ciebie mamusiu...

Aruś


4yrs

Image chosen by user
Mamusiu...

Aruś


4yrs

Image chosen by user
Mamusia...

Artur


5yrs

Image chosen by user
Mamusiu dwa lata bez Ciebie... Tak smutno tak pusto... Tak źle... Tak boli

Artur


5yrs

Image chosen by user
Mamusiu... Dwa lata... Dzisiaj to już dwa lata... To boli, to smuci to życie już nigdy nie będzie takie same... Kocham CIĘ

Artur


5yrs

Image chosen by user
Rok mamusiu...

Rodzina


6yrs

Image chosen by user
Mamo...Mamusiu 62"

Artur


7yrs

Image chosen by user
Mamo......Mamusiu...​​.7dmy miesiąc bez Ciebie....:-(

Artur czy


7yrs

Image chosen by user
Ciągle Cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą Mamusiu odszedł mój cały świat....

Artur Czyżak


7yrs

Image chosen by user
Mamo......

Artur Czyżak


7yrs

Image chosen by user
Cała rodzina i przyjaciele bardzo za Tobą mamusiu tęsknią, a najbardziej tęsknię JA!! . Odebrano CIĘ nam zbyt wcześnie. Powinnaś być teraz z nami. Nie tak miało wyglądać nasze życie. Nawet nie potrafię powiedzieć, jak bardzo tęsknię. Codziennie zadaję sobie pytanie, dlaczego dobrym ludziom przydarzają się takie złe rzeczy? Życie nie będzie takie samo bez Ciebie mamusiu u mojego boku. Nigdy Cię nie zapomnę!! Będę pamiętać Twój piękny uśmiech, twarz i te iskierki w oczach. Kocham Cię jak stąd do Księżyca i z powrotem. Moja mama była kochaną wspaniałą mamą, fantastyczną i najlepszą przyjaciółką, jaką ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Moja mama potrafiła słuchać innych, pomagać im. Miała czas dla wszystkich – umarlem razem z Nią, choć fizycznie żyję... - Każdy chciałby mieć takiego przyjaciela. Mam nadzieję, że życie jest lepsze tam, gdzie teraz jesteś mój piękny aniele moja mamusia...To już 5miesięcy bez Ciebie:-(

Artur Czyżak


7yrs

Cała rodzina i przyjaciele bardzo za Tobą tęsknią, a najbardziej JA!!!. Odebrano Cię nam zbyt wcześnie. Powinnaś być teraz z nami. Nie tak miało wyglądać nasze życie. Nawet nie potrafię powiedzieć, jak bardzo tęsknię za Tobą mamusiu!!!. Codziennie zadaję sobie pytanie, dlaczego dobrym ludziom przydarzają się złe rzeczy? Życie nie będzie takie samo bez Ciebie u boku mamusiu. Nigdy CIĘ nie zapomnimy. Będę CAŁE ŻYCIE pamiętać TWÓJ piękny uśmiech, Twoją twarz i te iskierki w oczach. Kocham Cię jak stąd do Księżyca i z powrotem. Moja mama była wspaniałą mamą, fantastyczną i najlepszą przyjaciółką, jaką ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Moja mama potrafiła słuchać innych, pomagać im. Miała czas dla wszystkich – bardzo mi jej brakuje...umarłem razem z Nią, choć fizycznie żyję...5miesiąc...

Artur Czyżak


7yrs

Image chosen by user
Dla kochanej mamusi...

Artur Czyżak


7yrs

Mamo.... Dziś znowu do Ciebie przychodzę Na cmentarz, ze zniczem w ręku. Wspomnienia przywołam, zabłądzę Tu w czasoprzestrzeni, bez lęku. Matczyną pieszczotę na czole Poczuję, tak wiatrem dotyka. Rozwiewa me smutki, niedole, Rozbrzmiewa podniebna muzyka. Gdy skłonię się nisko mogile, Modlitwę wtóruje mi trawa. I głos mamusi słyszę przez chwilę, Gdy szepcze pacierze… smutnawa 4miesiąc bez Ciebie moja księżniczko najdroższa!

Artur Czyżak


7yrs

Image chosen by user
Mamo, smutno tu i obco drzewa inne rosną i ciszy nikt nie zna tu. Mamo, nie myśl, że się skarżę żal mi tylko marzeń dziecięcych dni, moich dni. Widzę znów nasz dom, ciebie, mamo, w nim. wspominam stary klon, ciemny i wysoki jak dym. Mamo, wołam twoje imię, znowu jesteś przy mnie, jak za dawnych lat. Widzę znów nasz dom, ciebie mamo w nim. wspominam stary klon, ciemny i wysoki jak dym. Mamo w sercu cię kołyszę, list do ciebie piszę, ciemny jak ta noc. To nieprawda mamo, jutro wyślę inny list. jest dobrze mamo, tak jak miało być. a ty mamo śpij jeszcze noc, dobrze śpij O mamo...... Kochana mamusiu tak bardzo mi Ciebie brakuje...NIGDY nie myślałem że będę obchodzić dzień Wszystkich Świętych przychodząc właśnie do Ciebie.... Na ZAWSZE pozostaniesz w moim sercu koteczku

Artur Czyżak


7yrs

Image chosen by user
<p><em>Żaden język nie zawiera słów, które w wystarczający sposób wyraziłyby siłę, piękno i bohaterstwo kryjące się w matczynej miłości... mamusiu trzy miesiące bez Ciebie ;-(</em></p>

Artur Czyżak


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Dziękuję Ci Kochana Mamo za to, że mnie bardzo kochasz. </span></p><p><span>Twój usmiech otwarłas dla mnie, zamknęłas w sercu każdy smutek. </span></p><p><span>Dzis moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twa miłosć. </span></p><p><span>Ona pozostanie jak swiatło na całe moje życie. </span></p><p>Mamusiu...to już dwa miesiące bez Ciebie...</p><p>moja księżniczko najdroższa, tak pusty jest mój świat bez Ciebie...</p>

Artur Artur


7yrs

Image chosen by user
<p>Trudno pohamować łzy....mamusiu to już miesiąc, a ja tak bardzo tęsknię za Tobą....</p>

Artur Czyżak


7yrs

Image chosen by user
<p>Mamooooooo!!!!!!!!! ;( ;( ;( ;( </p>

Artur Czyżak


7yrs

End of content

No more pages to load