Żonie i Rodzinie z powodu śmierci Andrzeja Banyś
This was published in the following publications on 16.08.2018:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 16.08.2018:
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 11.08.2018 roku
zmarł
Lekarz
Andrzej Banyś
Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich
w latach 1984-2012.
Odznaczony Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. Odszedł wielki i szlachetny człowiek.
Niezastąpiony mistrz i przyjaciel
wielu pokoleń lekarzy.
Żonie i Rodzinie
pragniemy złożyć wyrazy głębokiego współczucia
Dyrekcja i pracownicy
Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich
End of content
No more pages to load
Majer Barbara
2yrs
Mariola Jarząbek
6yrs
Agnieszka Makosz
7yrs
dr n.med. Jarosław Mijas Ordynator Oddziału Dziecięcego.
7yrs