EMILIA ALEKSIUK
This was published in the following publications on 17.09.2010:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 17.09.2010:
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 września 2010r. odeszła od nas Mama, Babcia i Prababcia,
śp. EMILIA ALEKSIUK
Msza św. odbędzię się 17.09.2010r. o godz. 10 w kaplicy przy Cmentarzu Komunalnym w Kołobrzegu. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godz. 11.15 na Cmentarzu Komunalnym w Kołobrzegu.
End of content
No more pages to load