Roman Burzyński

This was published in the following publications on 06.12.2018:
Gazeta Pomorska

„Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma”.
W. Szymborska
Z głębokim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 5 grudnia 2018 roku zmarł

ś+p

Roman Burzyński
nasz Przyjaciel, wspaniały Człowiek, wyjątkowy Nauczyciel,
Wychowawca wielu pokoleń młodzieży.
Od początku istnienia związany
z III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.
Wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia
Żonie i Bliskim
składają
Dyrektor, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Administracji i Obsługi, Rada Rodziców
oraz cała Społeczność Uczniowska „Królówki”

Beach

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

ś+p
Romana
Burzyńskiego

Nauczyciela historii, oddanego Wychowawcy uczniów Zespołu Szkół Medycznych w Inowrocławiu

Żonie oraz Rodzinie
składamy wyrazy współczucia

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność
Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

Z głębokim smutkiem przyjęłam wiadomość
o śmierci

Pana
Romana Burzyńskiego

nauczyciela w III Liceum Ogólnokształcącym
im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składam wyrazy szczerego współczucia.

Starosta Inowrocławski
Wiesława Pawłowska

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem zawiadamiam,
że dnia 5 grudnia 2018 roku zmarł mój kochany Mąż

ś+p

Roman Burzyński

lat 54
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 8 grudnia 2018 r. o godz. 13.30
w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi.
Po mszy św. eksportacja Zmarłego na cmentarz
parafii Imienia NMP (Ruina) przy ul. Marcinkowskiego
w Inowrocławiu.
Pogrążona w smutku

Żona

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 5 grudnia 2018 roku
zmarł nasz drogi Kuzyn i Wujek

ś+p

Roman Burzyński

lat 54

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 8 grudnia 2018 r. o godz. 13.30
w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi.
Po mszy św. eksportacja Zmarłego na cmentarz
parafii Imienia NMP (Ruina) przy ul. Marcinkowskiego
w Inowrocławiu.

Pogrążeni w smutku

Terenia z Natalią i Bartkiem, Krzysztof, Ania z Pauliną

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Romana Burzyńskiego

wieloletniego Nauczyciela
oraz Przewodniczącego Koła NSZZ „Solidarność” P.O. i W. Okręgu Kujaw Zachodnich
przy III Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim

składa
Tomasz Marcinkowski
Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej
NSZZ „Solidarność” P.O. i W. Okręgu Kujaw Zachodnich
w Inowrocławiu z Członkami Zarządu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Profesorze Nasz Kochany nigdy nie będziesz zapomniany

Agnieszka


4yrs

Image chosen by user
Profesorze Nasz Kochany

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Wspominam i pamietam

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Pamietamy i wspominamy Profesorze Nasz Kochany

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Profesorze Nasz Kochany

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Profesorze Nasz Kochany widzisz prawda jak nam smutno bez Ciebie jak bardzo nam brakuje Ciebie i jak trudno jest się pogodzić że Ciebie już nie ma wśród Nas

Uczennica Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
To jest takie niesprawiedliwe

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Ani się pogodzić ani uwierzyć Profesorze

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Pamiętam

Agnieszka


7yrs

Nawet po pogrzebie tak trudno uwierzyć w to, że Pana Burzyńskiego nie ma już wśród nas. Niedosyć, że był to wspaniały nauczyciel, a za razem osoba godna zaufania która zawsze potrafiła pomóc, w najgorszych sytuacjach. Nigdy GO nie zapomnę.

I


7yrs

Zostaniesz Romku w naszej Pamięci na zawsze .

Janina Mirosław Lewandowscy


7yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Bogu; Wspaniały człowiek, znakomity nauczyciel...ogromny smutek i żal...

M.Bednarek


7yrs

Spoczywaj w pokoju, wspaniały człowiek....ogromny smutek i żal...

Magdalena Bednarek


7yrs

Image chosen by user
To jest najsmutniejsza lekcja historii w moim życiu

A


7yrs

Image chosen by user
To jest takie niesprawiedliwe

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Profesorze Nasz Kochany ani uwierzyć a co dopiero się pogodzić....

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny i dla Pani Magdy...

M


7yrs

Wspaniały pedagog i człowiek. RIP

Marcin


7yrs

Image chosen by user
To już przeszło 20 lat odkąd opuściłam mury Królówki. Czesto pamięcią wracam do miłych chwil tam spedzonych, wspaniałych nauczycieli. Jednym z nich był Roman Burzyński - wspanialy, dobry człowiek, najlepszy nauczyciel. Dzisiaj przyszło się żegnać. Zbyt wcześnie, aż trudno w to uwierzyć. Jeszcze trudniej się z tym pogodzić. Dziękuję za najlepsze lekcje historii we wszechświecie. Dziękuję za zrozumienie i szacunek. Zawsze pozostaniesz w mojej pamięci jako wyjątkowy człowiek, cierpliwy i wyrozumiały nauczyciel, prawdziwy przyjaciel... Spoczywaj w pokoju.

Klaudia Kaczmarek


7yrs

Współczucia

Agnieszka Jardanowska


7yrs

Image chosen by user
Twoja charyzma przyciągała nas, Twoich uczniów, niczym magnez. Stałeś się legendą Królówki. Spoczywaj w pokoju

Uczennica


7yrs

Image chosen by user
Profesorze Nasz Kochany nie sposób uwierzyć że Ciebie już nie ma z nami.Tyle lat minęło odkąd byłam jedną z uczennic którą zaraziłeś pasją do historii.Dzisiejszy dzień jest bardzo smutnym dla mnie dniem.Pozostaniesz zawsze w mojej pamięci jako wyjątkowy nauczyciel.Nie żegnam się lecz piszę do zobaczenia Panie Profesorze

Uczennica Agnieszka


7yrs

Mój nauczyciel historii, wspaniały facet, pamietam jego długą grzywę i ten wszechobecny usmiech, dzięki niemu zdawałam mature z historii w roku 1997, poszła świetnie, a pan profesor dusza człowiek.

A.Ch


7yrs

Image chosen by user
Twoja świeczka zgasła zbyt wcześnie Profesorze. Spoczywaj w pokoju.

Uczennica


7yrs

End of content

No more pages to load