Tadeusz Wojter
This was published in the following publications on 20.07.2018:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 20.07.2018:
Gazeta Lubuska
Z ogromnym żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego przyjaciela
Tadeusza Wojtera
Dyrektora Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały, niezastąpiony Człowiek oraz prawdziwy Przyjaciel.
Jest to ogromna strata dla całej Gminy Trzebiechów.
Wyrazy współczucia i słowa wsparcia
w tych trudnych chwilach dla
Rodziny.
Wójt Gminy, Przewodnicząca i Rada Gminy, Sołtysi,
Pracownicy Jednostek Organizacyjnych Gminy i mieszkańcy
Z głębokim smutkiem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
śp. Tadeusza Wojtera
dyrektora Trzebiechowskiego Domu Kultury
w Trzebiechowie
i wiceprezesa Stowarzyszenia na rzecz odnowy
i rewaloryzacji dzieła Henrego van de Velde w Polsce.
Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom
składają
w imieniu Rady Powiatu Zielonogórskiego
- Przewodniczący Rady Powiatu Edwin Łazicki
w imieniu Zarządu Powiatu Zielonogórskiego
- Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski
- Wicestarosta Zielonogórski Waldemar Kotlarski
w imieniu pracowników DPS w Trzebiechowie
- dyrektor DPS w Trzebiechowie Agnieszka Szeląg
End of content
No more pages to load