Żegnamy dr. n. med. Ryszarda Kwiecińskiego
This was published in the following publications on 24.11.2018:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 24.11.2018:
Nowa Trybuna Opolska
Żegnamy
dr. n. med.
Ryszarda Kwiecińskiego
twórcę opolskiej nefrologii i wieloletniego
Ordynatora Oddziałów Nefrologii
w Szpitalu Wojewódzkim
oraz Wojewódzkim Centrum Medycznym,
a także Konsultanta Wojewódzkiego
w dziedzinie nefrologii,
Przewodniczącego Okręgowej Rady Lekarskiej w Opolu
I kadencji odrodzonego samorządu lekarskiego,
Honorowego Dziekana Opolskiej Izby Lekarskiej,
laureata Godności Prymariusza Opolskiego z nr 1,
odznaczonego Krzyżem Oficerskim
Orderu Odrodzenia Polski.
Członkowie Okręgowej Rady Lekarskiej w Opolu
Pracownicy Biura Opolskiej Izby Lekarskiej
End of content
No more pages to load
Anna
7yrs