Wiesława Dzikowska

This was published in the following publications on 12.04.2019:
Nowosci

„Nie umiera Ten
Kto trwa w pamięci żywych”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 7 kwietnia 2019 r.
odeszła od Nas opatrzona sakramentami świętymi ukochana Żona, Mama, Siostra i Ciocia

ś+p
Wiesława Dzikowska

z domu Bartkowska
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w sobotę, 13 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 mszą świętą żałobną w kościele pw. św. Antoniego na Wrzosach.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się
na cmentarzu parafialnym przy ul. Owsianej.
Pogrążony w smutku
Mąż z Synem i Rodzina

Beach

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych...”
Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy

ś+p
lek. pediatrę
Wiesławę Dzikowską

wieloletniego pracownika i członka Rady Nadzorczej Centrum Medycznego „OLK-MED” Sp. z o.o. w Toruniu. Dobro małego pacjenta było dla Niej zawsze
sprawą nadrzędną. Pamięć o Niej przetrwa długo
w naszych sercach i umysłach.
Rodzinie
składamy szczere wyrazy współczucia.

Zarząd i Pracownicy
Centrum Medycznego „OLK-MED” Sp. z o.o. w Toruniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętamy.

D.D.D.Ć.


2yrs

Dopiero przypadkiem się dowiedziałam.. Najwspanialsza Pani Doktor, lekarz z powołania, cudowna ciepła osoba. Zawsze się wypytywałam kiedy wróci, szukalam jej w prywatnych klinikach, tak bardzo nam brakowało jej trafnych diagnoz. Gdyby nie ona mnie już by nie było a dzieci byłyby sierotami.. Dziękuję Pani Doktor. Poznać Panią i leczyć u Pani moje dzieci to był zaszczyt. Spoczywaj w pokoju.

Kasia Romejko


5yrs

Image chosen by user
Zawsze będziemy pamiętać.

D.D.D.Ć


6yrs

Image chosen by user
Tak bardzo żal...

Daria Ć. z rodzicami


6yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Bogu

Anna


7yrs

End of content

No more pages to load