Jadwiga Halbsguth

This was published in the following publications on 09.03.2018:
Głos Wielkopolski

Pełna żalu zawiadamiam, że dnia 6.03.2018 r.
odeszła ode mnie moja kochana Mama

ś+p
Jadwiga Halbsguth

z domu Przybylska

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
dnia 10 marca 2018 roku o godz. 10.00
w kościele pw. św. Jana Bosko w Luboniu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
tego samego dnia o godz. 11.00
na cmentarzu parafialnym w Luboniu-Żabikowie.

W smutku pogrążona
córka Agnieszka

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 6 marca 2018 roku zmarła
nasza Siostra, Szwagierka i Ciocia

ś+p
Jadwiga Halbsguth

z domu Przybylska
lat 74
Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana
w sobotę 10 marca 2018 roku o godz. 10.00
w kościele pw. św. J. Bosko w Luboniu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św.
na cmentarzu parafialnym
w Luboniu-Żabikowie o godz. 11.00.
W smutku pogrążeni
Siostra i Brat z Rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Światełko mojej pamięci. dla Ciebie Mamo Listopad 01.11.2022r.

Agnieszka Halbsguth


3yrs

Image chosen by user
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie. Lecz nigdy nie zabierze, tego co w sercu zostanie. 06.03.2022.

A.H.


4yrs

Image chosen by user
Wszystkich Świętych 2021

Agnieszka Halbsguth


4yrs

Zginęłas mi z oczu, lecz z serca nigdy...

Agnieszka Halbsguth


4yrs

Image chosen by user
Pamiętam

Agnieszka


5yrs

Image chosen by user
Skoro nie można się cofnąć ,trzeba znaleźć najlepszy sposób aby pójść do przodu, ale nie zapomnieć ...

Agnieszka Halbsguth


6yrs

Image chosen by user
Do widzenia drzewom zmoczonym wrześniem Ich słońcu pełnym wspomnień Do widzenia tym miłym i czułym słowom Które do mnie mówiłaś... L adieu

Agnieszka Halbsguth


6yrs

Image chosen by user
Widzę nasz Stary Kochany dom i Ciebie w Nim... A Ciociu Babciu będę pamiętał Ciebie ... M

agnieszka halbsguth


6yrs

jutro 2 Święto Zmarłych, tak szybko mija czas Mamo, a ja widzę stary kochany dom i Ciebie w nim

agnieszka halbsguth


6yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

córka Agnieszka


6yrs

End of content

No more pages to load