Elżbieta Ogar
This was published in the following publications on 17.02.2010:
Gazeta Krakowska
This was published in the following publications on 17.02.2010:
Gazeta Krakowska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P.
Elżbiety Ogar
od lat związanej z Urzędem Miejskim w Brzesku
Żegnamy osobę wyjątkową, szanowaną
i znaną z wielkiego serca.
Zawsze szczerze oddaną, otwartą na niesienie pomocy bliźnim,
od lat ofiarnie zaangażowaną w sprawy brzeskiego Caritasu.
W imieniu władz samorządowych Gminy Brzesko
Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka
oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Brzesku
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie dnia 18 lutego 2010 r. (czwartek) o godz. 1400 w Kościele p.w. NMP Wspomożycielki Wiernych w Łoniowej, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
End of content
No more pages to load
Mikołów
16yrs
Madzia
16yrs