Maria Skarbek
This was published in the following publications on 30.01.2018:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 30.01.2018:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 26 stycznia 2018 roku zmarła
ś+p
Maria Skarbek
(1930-2018)
W kobierzyńskim Szpitalu pracowała
od 1952 roku do 1978 roku jako pielęgniarka,
początkowo odcinkowa, później oddziałowa,
a od 1963 roku jako Przełożona Pielęgniarek.
Była osobą sumienną, zdyscyplinowaną, pracowitą
i oddaną pracy dla Pacjentów.
Pożegnamy Ją 30 stycznia 2018 r. o godz. 11.00
w czasie mszy św. na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie.
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego
im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie
End of content
No more pages to load