Wiesław Pluta

This was published in the following publications on 19.03.2018:
Gazeta Pomorska

„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 16 marca 2018 roku
zmarł mój kochany Mąż, Ojciec i Dziadek

Wiesław Pluta

lat 51
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 20 marca 2018 r. o godz. 12.00
w kościele parafii pw. św. Marcina w Jaksicach.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa
na cmentarzu parafialnym.
Pogrążone w smutku

Żona i Córki z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Drogi Bracie, chcę Ci dziś przebaczyć i wyznać, że już się nie gniewam na te rany duszy, już nie przewiązuję kirem ukochanych, naszych wspólnych przeżyć i wspomnień. Uczę się żyć, a dopóki jestem tutaj i tęsknię, Ty też jesteś. Bo tęsknota to miłość, która pozostaje...

J.


5yrs

Image chosen by user
Najpierw to było spełnione marzenie… Teraz zostało tylko wspomnienie… Coś, o czym niegdyś tak długo marzyłam Miałam przez chwilę i szybko straciłam Moje serce bardzo potrzebuje Napisać wierszem, o tym, co czuje... Bo usta śmiać by się chciały ponownie A łzy wciąż płyną po twarzy swobodnie I tęsknota ciągle me serce dopada I wbija się w nie i rozdziera jak szpada! I kłuje niczym kolec od róży fałszywej Na pierwszy rzut oka świadomej, na drugi nieżywej I nadzieja z prądem w dal odpłynęła I wszystko, co dobre na pokład swój wzięła A mnie zostawiła, w tym morzu samotności Na pozór łagodnym, zaś pełnym żalu, bólu i złości... Świat stał się taki pusty bez Ciebie… Wszystko co było jest teraz w Niebie...#brat#​tesk​nota#​bezciebienicju​zniejesttakiesamo

J.


6yrs

Image chosen by user
Tęsknie ❤️

J.


6yrs

Image chosen by user
<p><span>Byłeś naszym światłem,</span></p><p><span>Byłeś naszą ostoją, </span></p><p><span>Kiedy odszedłeś to światło zgasło.</span></p><p><span>Pozostał ból i cierpienie</span></p><p><span>Śmierć przychodzi nagle, </span></p><p><span>I bez zapowiedzi,</span></p><p><span>A w naszych sercach pozostawia rozpacz i spustoszenie.</span></p><p><span>Pozostaje nam jedno.</span></p><p><span>Czekać , aż śmierć znów nas połączy.</span></p><p><span>To światło znów rozbłyśnie.</span></p><p><span>I nic nas już wtedy nie rozłączy.</span></p>

J.


7yrs

<p>’’W ciszy tęskni się najmocniej ,,</p>

Justyna


8yrs

<p><span>Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten, co nie chce swym odejściem smucić, jak ten, co wierzy w chwili rozstania, że niebawem wróci... </span></p><p><span>"Dzieli nas tylko czas" </span></p>

M.P


8yrs

<p><span>Gdzieś nad tęczą wysoko </span></p><p><span>Są marzenia o których marzyłeś kiedyś w kołysankach </span></p><p><span>Gdzieś nad tęczą, latają niebieskie ptaki.</span></p><p><span>I marzenia o których marzyłeś, marzenia naprawdę się spełniają </span></p><p><span>Któregoś dnia poproszę gwiazdy,</span></p><p><span>Bym obudził się tam, gdzie chmury będą już daleko za mną </span></p><p><span>Tam, gdzie problemy rozpływają się jak cytrynowe cukierki, Wysoko ponad kominami </span></p><p><span>Tam mnie znajdziesz</span></p><p><span>Gdzieś nad tęczą latają niebieskie ptaki</span></p><p><span>I marzenia, na które się odważyłeś,czemu</span></p><p><span>czemu nie mogę i ja?</span></p><p><span>Widzę drzewa zielone i czerwone róże też </span></p><p><span>Oglądam je jak rozkwitają dla mnie i dla Ciebie </span></p><p><span>I tak sobie myślę</span></p><p><span>Jaki piękny jest świat </span></p><p><span>Widzę błękit nieba i biel chmur </span></p><p><span>I jasność dnia </span></p><p><span>Lubię ciemność </span></p><p><span>i myślę sobie </span></p><p><span>Jaki piękny jest świat </span></p><p><span>Kolory tęczy tak piękne wyglądają na niebie </span></p><p><span>Są też na twarzach ludzi, którzy przechodzą obok</span></p><p><span>Widzę przyjaciół ściskających sobie dłonie, śpiewających: Jak się masz ?</span></p><p><span>Oni naprawdę mówią, Kocham Cię </span></p><p><span>Słyszę jak dzieci płaczą i patrzę jak dorastają </span></p><p><span>Nauczą się dużo więcej niż my już umiemy </span></p><p><span>I tak sobie myślę, jaki piękny jest świat </span></p>

Olka


8yrs

<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich</p>

Sylwia Badowska


8yrs

<p>Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny</p>

K.T Ligoccy


8yrs

Image chosen by user
<p>" TY NIE ŚPISZ,LECZ ZAMKNIĘTE MASZ POWIEKI,W MOIM</p><p>SERCU BĘDZIESZ TRWAĆ NA WIEKI"</p>

Ukochana Żona ❤️


8yrs

Image chosen by user
<p>Nie szlochaj, stojąc nad moją mogiłą wytrwale,</p><p>Bo tam mnie nie ma, ja nie śpię wcale.</p><p>Jestem wiatrem, który wieje w szczerym polu poprzez knieje.</p><p>Jestem słońca odblaskiem na zbożu,</p><p>Małym deszczykiem w jesiennym przestworzu.</p><p>Gdy się przebudzasz ze snu o świcie,</p><p>Ja cię pobudzam i wskrzeszam życie.</p><p>Poprzez okrężne ptaków latanie</p><p>I gwiazd o zmroku migotanie.</p><p>Nie płacz, stojąc nad moją mogiłą wytrwale,</p><p>Bo tam mnie nie ma, nie umarłam wcale.</p>

SIOSTRA


8yrs

Image chosen by user
<p>W daleką podróż zabrał Cię Bóg nadzieję jedną nam dając, że kiedyś przekroczą też niebios próg Ci którzy tutaj w bólu zostali. </p>

Aga i Tomek


8yrs

Image chosen by user
<p>Zgasłeś nam jak świecy płomyk</p><p>Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny.</p><p>Ale nie samotny w tej ostatniej drodze.</p><p>I tylko smutek bolesny i pamięć żywa</p><p>o Tobie w nas pozostanie,</p><p>bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.</p>

J.J.❤️


8yrs

Image chosen by user
<p>Wyrazy szczerego współczucia</p>

Maria Kułakowska


8yrs

Image chosen by user
<p>[*]</p>

M.K i M.K


8yrs

Image chosen by user
<p>Jeszcze się TAM spotkamy</p>

Mama i Tata ❤️


8yrs

Image chosen by user
<p><span>"można odejść na zawsze</span></p><p><span>by stale być blisko"</span></p>

J.J.M.O


8yrs

End of content

No more pages to load