Alicja Bąk

This was published in the following publications on 22.02.2019:
Nowosci

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 13 lutego 2019 roku odeszła od nas nagle
nasza ukochana Córeczka, Siostrzyczka, Narzeczona, Siostrzenica, Kuzynka, Ciocia i Szwagierka

ś+p Alicja Bąk
lat 32
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę,
23 lutego 2019 roku o godz. 9.30 pożegnaniem Zmarłej
w dolnym kościele pw. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
O godz. 10.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd
do kościoła pw. NMP Częstochowskiej (oo. Paulinów),
gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się
na Centralnym Cmentarzu Komunalnym
przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 9.45
przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Nadal nie mogę uwierzyć, że to się stało...

pr


6yrs

Siedzimy we łzach i wołamy Do Ciebie spoczywającego w grobie: Odpoczywaj spokojnie, odpoczywaj! Odpoczywaj! Twoje wyczerpane Ciało! Odpoczywaj spokojnie, odpoczywaj! Nasz grób i kamień niech będą dla niespokojnych sumień jak wygodna poduszka i miejsce wytchnienia dla duszy. Tam w najwyższej błogości spoczynek dla oczu. Siedzimy we łzach...

t


7yrs

Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię,...A oto zasłona przybytku rozdarła się na dwoje z góry na dół; ziemia zadrżała i skały zaczęły pękać. Groby się otworzyły i wiele ciał świętych, którzy umarli, powstało.

t


7yrs

Zmiłuj się nade mną, Mój Boże, przez wzgląd na me łzy; Spójrz tutaj, Serce i oczy gorzko płaczą. Zmiłuj się nade mną, Mój Boże, przez wzgląd na me łzy.

t


7yrs

Image chosen by user
Dobry Boże.... przytul Ją i utul Jej Bliskich proszę

b


7yrs

End of content

No more pages to load