Tadeusz Białka
This was published in the following publications on 13.12.2017:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 13.12.2017:
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Białka
wieloletniego pracownika Urzędu Miasta i Gminy
w Niepołomicach, człowieka o wielkim sercu i życzliwości.
Skromnego, uśmiechniętego, a przede wszystkim oddanego sprawom Miasta i Mieszkańców. Takiego Go zapamiętamy.
Wyrazy żalu i współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice
Przewodniczący Miasta i Gminy w Niepołomicach
Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Niepołomicach
End of content
No more pages to load