Małgorzata Dańko

This was published in the following publications on 09.03.2018:
Dziennik Polski

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko...”
ks. Jan Twardowski
Odeszła od nas po ciężkiej chorobie

ś+p
Małgorzata Dańko

z domu Laszkiewicz
najdroższa Żona, Mama, Siostra, Przyjaciółka.
Żegnamy się z Nią 12 marca 2018 r.
o godz. 15.00 w Skawinie w kościele
pw. św. św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
Odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
nastąpi na cmentarzu parafialnym w Skawinie,
o czym zawiadamiają pogrążeni w bólu
Mąż, Syn z Rodziną, Siostra, Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wciaz pamietamy juz ponad dwa lata jak Ciebie nie ma

Bliski


6yrs

Zawsze pamiramy odwiedzamy to juz zaraz dwa lata jak Ciebie nie ma

Bliski


6yrs

Image chosen by user
Kolejny Rok bez Ciebie zawsze dzwoniłać z Życzeniami wierzymy że jesteś szczęśliwa chociaż dalej nie możemy w to uwierzyć że odeszłaś teraz my w eter puszczamy zyczenia dla Ciebie

pamiętający


6yrs

Pamitamy o Tobie brakowalo Cie w te Swieta jak w zeszlym roku

Bliski


6yrs

Image chosen by user
Pamitamy o Tobie kazdego dnia ostatnio jak wiesz odszedl Tadeusz wprowadz go...

Gosc


6yrs

Wczoraj bylismy u Ciebie dzis rowniez. Dzis spotkasz tez ks. Jacka ktory odprawial msze podczas Twojego pogrzebu wprowadz go przed oblicze

Bliski


6yrs

Image chosen by user
Jestesmy dzis znow u Ciebie pamietamy nie zapomnimy o Tobir

Bliscy


6yrs

Dzis bylyby Twoje imieniny mimo ze juz Cie nie ma pamietamy o Tobie i zmowimy wieczny odpoczynek

Bliski


7yrs

Image chosen by user
Pamitamy o Tobie zasze i pamitac bedziemy nie zapomnimy

Bliski


7yrs

Jest pustka bez Ciebie wielka

Gosc


7yrs

Image chosen by user
Byla pustka w te kolejne swieta bez Ciebie pamietamy o Tobie

Bliski


7yrs

Image chosen by user
Minal rok a my wciaz nie mozemy sie pogodzic jaka pustka jest Twoja nieobecnosc

Gosc


7yrs

Image chosen by user
To juz niebewam rok bez Ciebie jakze pusty nigdy sie z tym nie pogodzimy

Bliski


7yrs

to już 10 miesięcy bez Ciebie

gość


7yrs

Image chosen by user
niech ten płomień będzie na znak pamięci o Tobie gdzie jesteś czemu nas zostawiłaś czekamy na Ciebie ten czas ta pustka .... niegdy nie zapomnimy tego czasu czekamy na spotkanie z Tobą niech nadejdzie wkrótce i będziemy przenosić się w czasie dobrych wspomnień ... o tak

bliski


7yrs

Image chosen by user
Gdzię byłaś gdzie jesteś czekaliśmy dziś na Ciebie to niemożliwe po raz pierwszy Cie nie było nie gdzie jesteś daj nam znak !!!!!!!!!!!!!!

gość


7yrs

Image chosen by user
nigdy nigdy nigdy nie za pomnę a pamięć będzie trwała na wieki wciąż nie mogę się otrząsnąć to był tak potężny cios że nigdy chyba nie minie szok po nim

bliski


7yrs

Image chosen by user
Mamo !!!!

syn


7yrs

Image chosen by user
Wciąż o Tobie pamietamy

THOM


7yrs

<p>To już 5 miesięcy bez Ciebie nie do uwierzenia tak wielka strata nas spotkała</p>


7yrs

<p>Płakać mi się wciąż chce ale zawsze bedziemy spotykać się w niedzielę </p>


7yrs

Image chosen by user
<p>Wciąż pamiętam o Tobie kiedy odeszłaś zminił się świat</p>

Gość


7yrs

Image chosen by user
<p>Nie to nie może być prawda dlaczego pytam dlaczego!!!!!</p>


7yrs

<p>Wciaż myślę o Tobie i nigdy nie przestanę wracam do tamtych majowych chwil</p>


8yrs

End of content

No more pages to load