Małgorzata Dańko

This was published in the following publications on 09.03.2018:
Dziennik Polski

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko...”
ks. Jan Twardowski
Odeszła od nas po ciężkiej chorobie

ś+p
Małgorzata Dańko

z domu Laszkiewicz
najdroższa Żona, Mama, Siostra, Przyjaciółka.
Żegnamy się z Nią 12 marca 2018 r.
o godz. 15.00 w Skawinie w kościele
pw. św. św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
Odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
nastąpi na cmentarzu parafialnym w Skawinie,
o czym zawiadamiają pogrążeni w bólu
Mąż, Syn z Rodziną, Siostra, Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Juz niespelna dwa miesiace jak minie ze nie ma Cie z nami 4 lata wkrotce sie zobaczymy

Thom


4yrs

Kolejny rok bez Ciebie niedlugo miniec4 lats

Thom


4yrs

Image chosen by user
Swiatelko na to Boze Narodzenie

Georg Son


4yrs

W lidtopadowy wieczor bylismy, ale najwazniejsze ze teraz swieta i znow do nas przyjdzies, duchem zas jutro cie odwiedzimy

Thom


4yrs

Image chosen by user
Zapalmy dzis tu znicz bo niebawem bedziemy u Ciebie

Bliski


4yrs

I juz pazdziernik wczoraj byl pierwszy i to wlasnie 47 lat temu cos wydazylo sie nowego w Twoim zyciu, a Ciebie juz 3 lata brak

Th


4yrs

Image chosen by user
Myslimy o Tobie

Thom


4yrs

Mysli sa wciaz blisko wspomnienia przezycia te wspolne chwile ❤❤❤

Thom


5yrs

Image chosen by user
Bylem z Toba w te urodziny i niech to bedzie wiosenno Skawinski czas wspomnien od 1973 roku po wszech czasy i trwa dopoki doputy bedzie mogl ten czas nasz byc oh

Georg Son


5yrs

Image chosen by user
Wszystkiego najlepszego pamiętamy o urodzinach myslimy o Tobie

Thom


5yrs

Image chosen by user
Wszystkiego njlepszego z okazji dnia mamy

Thom


5yrs

Pewnie spotkamy sie za tydzien w gronie w ktorym co roku widywalismy sie z Toba juz 2018 byl ten czas po raz pierwszy bez Ciebie

Th


5yrs

Image chosen by user
Bylismy i u Ciebie i myslami z Toba zapalilismy znicz smutni ze Cie nie ma znami

Thom


5yrs

Bylismy ale dzien przyniosl trwoge i trwoga trwala a najbardziej zal ze nie bylo ciebie i Twojej mamy

Th


5yrs

Dzis imieniny Twojej siostry jutro mamy sie spotkac niestety bez Ciebie

Th


5yrs

Image chosen by user
Z okazji dnia kobiet spóźnione ale szczere

Thom


5yrs

Image chosen by user
Dziś mija równe 3 lata bez Ciebie smutek żal i pustka ale i tak będziemy dziś z Tobą

Thom


5yrs

Image chosen by user
Dzis kolejne spotkanie ale już po raz 3 bez Ciebie

Thom


5yrs

Image chosen by user
Coraz bliżej kolejnej rocznicy znów będziemy myślami z Tobą znów zapalimy znicze

Thom


5yrs

Image chosen by user
Kolejne już drugie śwìęta bez Ciebie straszny brak i smutek ale pamiętamy i będziemy pamiętać. To już trzy lata świąt bez Ciebie 2018, 2019, 2020

Thom


5yrs

Image chosen by user
Za 01.11 i na Mikołajki pamiętamy o Tobie

Thom


5yrs

Image chosen by user
Znow bylism jak kazdego tygodnia gdy sposobnosc nam na to pozwala i pamietamy ojcze nasz ktory jestes w niebie...

Bliski


5yrs

Pamietamy przybywamy regularnie

Gosc


5yrs

Image chosen by user
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Kilka dni temu zmarl Szymon dzis byl jego pogrzeb wprowadz go przed oblicze

Bliski


6yrs

End of content

No more pages to load