Irena Szańczuk

This was published in the following publications on 09.07.2010:
Gazeta Lubuska

<p>I słyszysz głos,który mówi, Że z wami zostać nie mogę, I widzę rękę co wzywa, W daleką,daleką drogę. ,,Nie chcę się skarżyć,że odeszłaś,chcę dziękować,że istniałaś&quot; Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 7 lipca 2010 roku odeszła od nas w wieku 80 lat, nasza kochana MAMA,SIOSTRA,BABCIA i PRABABCIA śp. IRENA SZAŃCZUK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 10 lipca 2010 roku o godz. 11.00 w kościele pw. św. Antoniego w Przylepie po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Czerwieńsku. Pogrążona w smutku Rodzina</p>

I słyszysz głos,który mówi, Że z wami zostać nie mogę, I widzę rękę co wzywa, W daleką,daleką drogę. ,,Nie chcę się skarżyć,że odeszłaś,chcę dziękować,że istniałaś" Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 7 lipca 2010 roku odeszła od nas w wieku 80 lat, nasza kochana MAMA,SIOSTRA,BABCIA i PRABABCIA śp. IRENA SZAŃCZUK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 10 lipca 2010 roku o godz. 11.00 w kościele pw. św. Antoniego w Przylepie po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Czerwieńsku. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


14yrs

Image chosen by user
<p>*</p> <p>Kochana Mamo</p> <p>Chcę Cię do serca mocno przytulić-Twoje dłonie wziąć do swoich rąk.Patrząc Ci w oczy wyszeptać:</p> <p>''Mamuś''.</p> <p>Życzę Ci Radosnych Świąt przy Wigilijnym stole-Świętym opłatkiem się z tobą podzielić.</p> <p>W ten wieczór nadzieja jest pełna wiary-jak ten świąteczny czar.</p> <p>Że jesteś Mamuś tam szczęśliwa.</p> <p>Że miłość twoja</p> <p>Przetrwa nawet ten wieczny czas</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>*</p> <p><br /><!--filtered--></p>


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

hele


14yrs

Image chosen by user

WIOLA, MARIA, PAULA.


14yrs

Image chosen by user

helena stanislaw


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

WIOLA, PAULA, MARIA.


14yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

stanislaw helena


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

WIOLA SZAŃCZUK Z RODZINĄ.


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


14yrs

Image chosen by user

stanislaw helena


14yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


14yrs

Image chosen by user
<p>PAMIETAMY</p> <p><strong>LUDZIE UMIERAJA,ALE PAMIEC JEST NIESMIERTELNA..... ROK,DWA,TRZY.... Dopoki zyje pamiec,zyc bedziesz...</strong></p>


14yrs

Image chosen by user

helena


14yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


15yrs

Image chosen by user

Roman z rodziną


15yrs

Image chosen by user

wiola.


15yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


15yrs

Image chosen by user

wioletta szańczuk


15yrs

End of content

No more pages to load