Irena Szańczuk

This was published in the following publications on 09.07.2010:
Gazeta Lubuska

<p>I słyszysz głos,który mówi, Że z wami zostać nie mogę, I widzę rękę co wzywa, W daleką,daleką drogę. ,,Nie chcę się skarżyć,że odeszłaś,chcę dziękować,że istniałaś&quot; Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 7 lipca 2010 roku odeszła od nas w wieku 80 lat, nasza kochana MAMA,SIOSTRA,BABCIA i PRABABCIA śp. IRENA SZAŃCZUK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 10 lipca 2010 roku o godz. 11.00 w kościele pw. św. Antoniego w Przylepie po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Czerwieńsku. Pogrążona w smutku Rodzina</p>

I słyszysz głos,który mówi, Że z wami zostać nie mogę, I widzę rękę co wzywa, W daleką,daleką drogę. ,,Nie chcę się skarżyć,że odeszłaś,chcę dziękować,że istniałaś" Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 7 lipca 2010 roku odeszła od nas w wieku 80 lat, nasza kochana MAMA,SIOSTRA,BABCIA i PRABABCIA śp. IRENA SZAŃCZUK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 10 lipca 2010 roku o godz. 11.00 w kościele pw. św. Antoniego w Przylepie po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Czerwieńsku. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Na zawsze w naszych sercach

Wioletta Prokop


7mos

Image chosen by user
W sercach naszych trwać Będziesz na zawsze.

Monika Rysiek i Kacper


1yr

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju

Monika Rysiek i Kacper


2yrs

Wieczny odpoczynek racz jej dać panie ....spoczywaj w spokoju..

Violetta Prokop


4yrs

Image chosen by user
„Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen”.

Rysiek


5yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju

Wiola z rodziną


7yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze...</p>

viola


8yrs

Image chosen by user
Kochanej Irence -Viola z rodziną.


8yrs

Image chosen by user
KochanejIren​ce Viola z rodziną


9yrs

Image chosen by user
Viola z rodziną.


9yrs

Image chosen by user
Beata Nowaczyk


10yrs

Image chosen by user
Roman, Krystyna


10yrs

Image chosen by user
Monika Rysiek z Kacprem


10yrs

Image chosen by user
Beata Nowaczyk


10yrs

Image chosen by user
Viola


10yrs

Image chosen by user

Viola, Paula, Maria


11yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


11yrs

Image chosen by user

Viola, Paula, Maria


11yrs

Image chosen by user

Viola..


11yrs

Image chosen by user

Viola..


11yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


11yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


11yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


11yrs

Image chosen by user
<p>***</p> <p><em><strong>Sto lat, sto lat... w naszej pamięci trwasz,</strong></em><br /><em><strong>Bo przecież dzisiaj urodziny masz.</strong></em><br /><em><strong>Dzisiaj skończyłbyś osiemdziesiąt cztery lata,</strong></em><br /><em><strong>Lecz Pan Bóg zabrał Cię z tego świata.</strong></em><br /><em><strong>Nie będziesz miała tortu ze świeczkami,</strong></em><br /><em><strong>Zamiast tego zabłysną znicze płomieniami.</strong></em><br /><em><strong>Zamiast prezentów kwiaty na grobie</strong></em><br /><em><strong>I tłumy gości pamiętających o Tobie.</strong></em><br /><em><strong>Dzień wielkiej niegdyś radości smutny się stanie,</strong></em><br /><em><strong>Zamiast głośnego "sto lat" słychać będzie łkanie.</strong></em><br /><em><strong>Może jednak uśmiech jakiś zobaczymy,</strong></em><br /><em><strong>Kiedy Twój śmiech sobie przypomnimy...</strong></em><br /><em><strong>Lecz czego życzyć Ci mamy?</strong></em><br /><em><strong>Może nowe życie Ci damy?</strong></em><br /><em><strong>Gdyby to tylko było możliwe...</strong></em><br /><em><strong>Wszystkie serca bliskich byłyby szczęśliwe...</strong></em><br /><em><strong>Patrz więc na nas z góry,</strong></em><br /><em><strong>Odganiaj z nieba ciemne chmury,</strong></em><br /><em><strong>Które zasłaniają nam Twoje oczy -</strong></em><br /><em><strong>Błyszczące gwiazdy na aksamicie nocy.</strong></em><br /><em><strong>Czekaj na nas a kiedy się spotkamy,</strong></em><br /><em><strong>Wielkie przyjęcie dla Ciebie wydamy</strong></em><br /><em><strong>I odbijemy sobie te wszystkie urodziny,</strong></em><br /><em><strong>Które spędziłaś z dala od rodziny.</strong></em><br /><em><strong>Kochamy Cię Mamuś:*</strong></em></p>


12yrs

End of content

No more pages to load