Jan Jaworski

This was published in the following publications on 15.01.2018:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 stycznia 2018 roku zmarł mój kochany Mąż, Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek śp. Jan Jaworski lat 89. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 16 stycznia 2018 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św.Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Dziadunio pamiętam...kocham ... Tęsknię

A


1yr

Kochany ciągle cię wspominamy. Pamięć po Tobie nie ustaje

Stanisława Jaworska z rodziną


3yrs

Image chosen by user
Dawno nie pisałam do Ciebie kochany ale Ty wiesz że myślę codziennie

Aga


5yrs

Image chosen by user
Już 3 lata jak Ciebie nie ma kochany. Tęsknię bardzo dziaduniu.

A.


5yrs

Image chosen by user
Dziaduniu kochany wirus straszny nastał na tym łez padole. Miej nas w opiece serce Ty moje.

Twoja wnusia


6yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie

A.


6yrs

Tęsknię za Tobą. Dziękuję Ty wiesz za co bo czuwasz nade mną.

A.


6yrs

Już koniec wakacji a Ty w mym sercu wiosną rozkwitasz mój przyjacielu. Tak pragnę przytulić się do Ciebie. Kocham Cię Jasienku .

Twoja wnusia


6yrs

Image chosen by user
Już wiosna dziaduniu A Ty już nie patrzysz jaj kwiaty się rozwijają już nie słyszysz pszczółek. Życie toczy się dalej a nie nie jest już takie same bez Ciebie. Kocham Cię

Aga


7yrs

Image chosen by user
Tęsknię

Aga


7yrs

Image chosen by user
Dzisiaj rok jak odszedłeś . 13 01 2018 o 7 : 30 przestalo bić twoje wielkie serce. Kocham Cię dziaduniu

A.


7yrs

Image chosen by user
Minęły święta pierwsze bez Ciebie. Niedługo rok jak Ciebie nie ma z nami. Kocham Cię dziaduniu.

A.


7yrs

Image chosen by user
Idą święta pierwsze bez Ciebie. Wszystko wraca Twoja słabość pobyt w szpitalu i śmierć której nikt nie chciał.... czy to była dobra decyzja... już tego nikt nie rozsadzi... spoczywaj w pokoju kochany na zawsze

Aga


7yrs

Image chosen by user
Tęsknię

A.


7yrs

Image chosen by user
Tęsknię

A.


7yrs

Image chosen by user
<p>Mój dziaduniu minęło pół roku jak mnie opuściłeś. Skończył byś 90 lat ale medycyna zawiodła. Kc .</p>

A.


7yrs

<p>Tęsknię </p>

A.


7yrs

<p>Pustka po Tobie została mój Ty kochany. Im bardziej czas upływa tym bardziej za Tobą tęsknię. </p>

Aga.


8yrs

<p>Pierwsze święta bez Ciebie Dziaduniu:(</p>

A.


8yrs

<p>Już dwa miesiące...(*)</p>

A.


8yrs

<p>To już siedem tygodni. .. bez Ciebie</p>

A.


8yrs

<p>(*)(*)(*).....</p>

A.


8yrs

<p>Już miesiąc jak nie ma Cię z nami. </p>

A.


8yrs

<p>Tęsknoto moja tęsknoto...</p>

A.


8yrs

End of content

No more pages to load