Anna Rożek
This was published in the following publications on 08.03.2017:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 08.03.2017:
Głos Wielkopolski
„Homo totiens moritur, quotiens amittit suos”
(„Człowiek tyle razy umiera, ile razy traci swoich bliskich”)
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła
Anna Rożek
Była sekretarka medyczna
Oddziału Neurologii
Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.
Nie bacząc na przeciwności losu, w ciągu dwudziestoletniej pracy w „Szpitalu w Sercu Miasta” z niespotykaną skutecznością wypełniała obowiązki, zyskując szacunek i zaufanie współpracowników.
„Przelatujący anioł otulił Ją swymi skrzydłami”
Rodzinie i Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu
End of content
No more pages to load