Tadeusz Sieclia
This was published in the following publications on 25.04.2017:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 25.04.2017:
Głos Wielkopolski
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Kolegi
mgr. inż.
Tadeusza Siecli
Zmarły był cenionym technologiem i metaloznawcą,
absolwentem Politechniki Warszawskiej.
Pracował między innymi
w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie
oraz przez długie lata (od 1975 do 1996 r.)
w Instytucie Maszyn Roboczych i Pojazdów Samochodowych.
Zapamiętamy Go jako wybitnego specjalistę
w zakresie badań materiałowych
oraz Dobrego Kolegę.
Dyrekcja i współpracownicy
z Instytutu Maszyn Roboczych i Pojazdów Samochodowych
Politechniki Poznańskiej
End of content
No more pages to load
9yrs
9yrs