Zbigniew Cofała

This was published in the following publications on 10.02.2010:
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7 lutego 2010 roku odszedł do wieczności, przeżywszy 59 lat, Nasz Najukochańszy Syn, Mąż, Ojciec i Dziadek

Zbigniew Cofała
lekarz ginekolog - położnik.

Msza św. żałobna odbędzie się 12 lutego 2010 roku o godz. 11.00 w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Mikołowskiej w Katowicach. Trumna z ciałem śp. Zbigniewa zostanie złożona do grobu po mszy świętej na cmentarzu parafialnym przy ul. Francuskiej w Katowicach.

O ceremonii zawiadamiają pogrążeni w smutku i żalu

Mama, Żona, Córka i Syn z Rodzinami.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kamila


10yrs

Image chosen by user

Joanna Gutorska -pacjentka


15yrs

Image chosen by user
<p>blisko rok...</p> <p>Niedługo minie rok od Pana odejścia, Panie Doktorze, a ja dowiaduję się całkiem przypadkiem. Smutno... Był Pan wspaniały - wspaniały lekarz, fachowiec, człowiek... dowcipny, szczery i ciepły. Szkoda, że Pan Bóg zabrał Pana tak wcześnie. Dziękuję za wszystko.</p>


15yrs

Image chosen by user

ania


15yrs

Image chosen by user

Karina W.


15yrs

Image chosen by user

Malgosia


16yrs

Image chosen by user
<p>Wspaniały człowiek</p> <p>Dla mnie to był jeden z najlepszych lekarzy, świetny człowiek, starał się w swojej pracy, ufałam mu i uwielbiałam jego poczucie humoru. Anegdotę o 2 Paniach z Sopotu zapamiętam na zawsze. Z gabinetu wychodziło się naładowanym pozytywną energią.Potrafił rozbawić do łez, teraz kręci się w oku łza ale smutku. Nie mogę uwierzyć że to się stało. Trudno będzie zastąpić takiego wspaniałego człowieka. Straszna strata.Panie Zbigniewie będę o Panu pamiętać. Dziękuję.</p> <p>Składam kondolencje najbliższym, szczere wyrazy współczucia.</p>


16yrs

Image chosen by user

Anna Wołoszyk


16yrs

Image chosen by user

Ewa


16yrs

Image chosen by user

Agnieszka


16yrs

Image chosen by user

kasia


16yrs

End of content

No more pages to load