Jerzy Zelny

This was published in the following publications on 18.07.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tyle się wydarzyło odkąd Ciebie nie ma (to już 3 m-ce) a ja nie mam z kim się podzielić były radości ale i smutki Tak bardzo tęsknie tak mi Cie brakuje Jak dalej żyć staram się ale nawet nie wiesz jak jest ciężko..


8yrs

Image chosen by user


8yrs

Image chosen by user
Zawsze będziesz w moim sercu...​Dzisiaj mija już trzeci miesiąc jak ostatni raz słyszałam Twój ciepły głos jak rozmawialiśm​y.​..Tęsknie za Tobą i bardzo mi Ciebie brakuje..:-(


8yrs

Image chosen by user
(...) Tylko z Tobą mogłam mówić o czym chciałam tylko z Tobą mogłam śmiać się i płakałam (...) Tak tęsknię za naszymi rozmowami i za Tobą..[*]


8yrs

Image chosen by user
Istnieją ludzie których,​nigdy nie zapomnisz i będziesz mieć wrażenie,że są blisko Ciebie,nawet gdy opuszczą już ten świat...​Tęsknie za Tobą.:(


8yrs

Image chosen by user
Jestem tu sama, a pragnę byś tu był. Chciałabym abyś chociaż we śnie przytulił do mnie się.


8yrs

Image chosen by user
Są słowa Twoje które pamiętam .. Są nasze wspólne melodie które zawsze będą tylko Nasze.. Tęsknie bardzo :-(


8yrs

Image chosen by user
Wiem ze to zludne marzenie ale chcialabym uwierzyć ze to wszystko jest jak zła bajka i przyjdzie dzien ze zadzwonisz i powiesz WROCILEM


8yrs

Image chosen by user
Odszedłeś...​W raz z Tobą odeszłam ja do krainy wiecznego cierpienia.:​(


8yrs

Image chosen by user
Jak nikt inny na zawsze zapisałeś się w mym sercach i wciąż będziesz przy mnie.. -Twoją miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem…”


8yrs

Image chosen by user
Przy tobie zawsze czułam się bezpiecznie, zawsze mogłam się do ciebie przytulić i powiedzieć, że cię tak bardzo kocham. Odeszłaś... teraz wiem, że nie mam takiej osoby..Już 2 miesiące mija jak odszedłeś :(


8yrs

Image chosen by user
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny „Pokój Ci wieczny”.:(


8yrs

Image chosen by user
Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić.:(


8yrs

Image chosen by user
Nie pytam, Cię, Boże dlaczego go zabrałeś,​lecz dziękuję za to, że mi go dałeś.:(:(


8yrs

Image chosen by user
„Mieć kogoś bliskiego i stracić to jak kupić szczęście i łzami zapłacić”


8yrs

Image chosen by user
Rozpacz I pustka zostały po Tobie A dla mnie tylko łzy na Twoim grobie [*]


8yrs

Image chosen by user
GDYBY MIŁOŚĆ MOGŁA LECZYĆ A ŁZY WSKRZESZAĆ ŻYŁBYŚ WŚRÓD NAS....:(


8yrs

Image chosen by user
"Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"


8yrs

Image chosen by user
"Odszedłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał, swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"


8yrs

Image chosen by user
To już miesiąc jak Cię niema :( zawsze będziesz w mej pamięci...​Pamiętam :(


8yrs

Image chosen by user
Pamiętam..[*​]


8yrs

Image chosen by user
Zawsze byłeś jesteś i będziesz w mej pamięci[*] :(


8yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju [*]


8yrs

Image chosen by user
spoczywaj w spokoju kasia z marcinem


8yrs

End of content

No more pages to load