Jan Leszek Adamczyk

This was published in the following publications on 16.01.2010:
Echo Dnia

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas na zawsze dr hab. Jan Leszek ADAMCZYK, Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, Nauczyciel akademicki w Katedrze Architektury i Urbanistyki na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska. Człowiek wyjątkowych zalet, skromny, serdeczny, emanujący wiedzą, lubiany przez studentów, wyrozumiały wykładowca. W pamięci naszej zachowamy na zawsze wspomnienia o tym szlachetnym Człowieku. Żonie Annie Adamczyk oraz Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia w imieniu społeczności akademickiej składają: Rektor Politechniki Świętokrzyskiej Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Pracownicy i Studenci

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Janusz Marchlewicz


15yrs

<p>do Ani Adamczyk</p> <p>Kochana Aniu!</p> <p>Często wspominam dawne , dobre czasy, czyli także takich wspaniałych ludzi jak Ty i Leszek. Starałam się na bieżąco śledzić , co u Was. Tak dotarło do mnie i to. Niestety. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia. Leszek to fantastyczny człowiek, jeden z niewielu w pełnym wymiarze. Zawsze będę mu wdzięczna za wszystko, tak samo jak serdecznie wspominam pracę z Tobą. Wiem , jak trudno w takiej chwili znieść rzeczywistość, ale pamiętaj - zawsze zostanie w mojej pamięci i Leszek i Twoja dobroć. Emilia Paciura</p>


16yrs

<p>do Ani Adamczyk</p> <p>Kochana Aniu!</p> <p>Często wspominam dawne , dobre czasy, czyli także takich wspaniałych ludzi jak Ty i Leszek. Starałam się na bieżąco śledzić , co u Was. Tak dotarło do mnie i to. Niestety. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia. Leszek to fantastyczny człowiek, jeden z niewielu w pełnym wymiarze. Zawsze będę mu wdzięczna za wszystko, tak samo jak serdecznie wspominam pracę z Tobą. Wiem , jak trudno w takiej chwili znieść rzeczywistość, ale pamiętaj - zawsze zostanie w mojej pamięci i Leszek i Twoja dobroć. Emilia Paciura</p>


16yrs

Image chosen by user

emilia paciura


16yrs

<p>do Ani Adamczyk</p> <p>Kochana Aniu!</p> <p>Często wspominam dawne , dobre czasy, czyli także takich wspaniałych ludzi jak Ty i Leszek. Starałam się na bieżąco śledzić , co u Was. Tak dotarło do mnie i to. Niestety. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia. Leszek to fantastyczny człowiek, jeden z niewielu w pełnym wymiarze. Zawsze będę mu wdzięczna za wszystko, tak samo jak serdecznie wspominam pracę z Tobą. Wiem , jak trudno w takiej chwili znieść rzeczywistość, ale pamiętaj - zawsze zostanie w mojej pamięci i Leszek i Twoja dobroć. Emilia Paciura</p>


16yrs

Image chosen by user

emilia paciura


16yrs

Image chosen by user

adam iwan


16yrs

End of content

No more pages to load