Izabela Bystrzycka

This was published in the following publications on 15.12.2016:
Głos Wielkopolski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy,
że dnia 14 grudnia 2016 roku odeszła od nas,
pozostawiając w naszym życiu pustkę i tęsknotę nasza ukochana Mamusia, Teściowa i Babcia
Ś+P
Izabela Bystrzycka
lekarz stomatolog
lat 91
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 16 grudnia 2016 roku o godz. 10.00 w kaplicy cmentarza przy ul. Bluszczowej, po czym nastąpi złożenie prochów do grobu rodzinnego.
W smutku pogrążona
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Najdroższe moje Słoneczko,dziś już mija13 miesiąc jak nie ma Ciebie z nami.Bardzo tęsknię i wszystko ciągle mi się z Tobą kojarzy. Kocham Cię najbardziej jak tylko można- Twoja Ewa</p>


8yrs

<p>Mateńko moja,ten czas od Twojejo odejścia minął mi tak szybko,że dopiero dotarło do mnie jak życie ucieka ,mijają dni ,a rok uciekł jak kilka tygodni.Bardzo tęsknię i kocham Cię tak jak kochałam kiedy byłaś z nami- Twoja Ewa</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
Kochana moja Mamusiu ,znowu miesiąc minął,a to już 10 od Twojego odejścia. Cały czas myślę o Tobie i jest mi bardzo smutno. Kocham Cię bardzo-Twoja Ewa


8yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię Psinko.


8yrs

Image chosen by user
Kocham Cię moja Rybeczko.


8yrs

Image chosen by user
Ukochana Mamusiu, dziś już 9 miesięcy od kiedy nie jesteś z nami.Nie wierzę,że to już tyle czasu minęło.​Ciagle mi się wydaje,że otworzę drzwi,a Ty będziesz za nimi.Bardzo Cię kocham -Twoja Ewa


8yrs

Image chosen by user
Kochana Mamusiu,ż okazji przypadający​ch dziś Twoich imienin życzę Ci ,aby w tym Królestwie Niebieskim otaczali Cię sami wspaniali i dobrzy dla Ciebie aniołowie.​Kocham Cię bardzo i nie zapomnij o mnie,tak jak ja nie zapomnę nigdy o Tobie.


8yrs

Image chosen by user
Moja Najdroższa Mateńko,​bardzo tęsknię-​Twoja kochająca Cię ponad wszystko córka Ewa


8yrs

Image chosen by user
Kocham Cię moja Kruszynko.


8yrs

Image chosen by user
Ukochana Mamusiu,już mija 8 miesięcy, jak odeszłaś, a mi się ciągle wydaje ,że to było wczoraj. Bardzo mi smutno i tęskno.​Całuję Cię bardzo mocno i niech Ci tam będzie jak najlepiej.​Kocham Cię Bardzo- Twoja Ewa


8yrs

Image chosen by user
Ptaszyno-​bardzo tęsknię.


8yrs

Image chosen by user
Kruszynko-​kocham Cię.


8yrs

Image chosen by user
Kocham Cię moja Rybeczko-​Twój Ptaszek.


8yrs

Image chosen by user
Najukochańsz​a Mamusiu,mija następny,7 już miesiąc kiedy Cię nie ma z nami.Kocham Cię bardzo i strasznie mi Ciebie jest brak.Miej się tam dobrze moja najdroższa Kruszynko-​Twoja tęskniąca córka Ewa


8yrs

Image chosen by user
Psineczko kocham Cię- Twoja Ecinka


8yrs

Image chosen by user
Kochana Psineczko bardzo tęsknię za Tobą- Twój Wróbel


9yrs

Image chosen by user
Najdroższa moja Mamusiu, już pół roku minęło jak odeszłaś.​Jest mi bardzo smutno i tęskno za Tobą.Kocham Cię bardzo - Twoja Ewa


9yrs

Image chosen by user
Kruszynko-​kocham Cię.


9yrs

Image chosen by user
Najukochańsz​a Mateńko,w dniu Twojego święta myślę tylko o Tobie i kocham Cię bardzo.Życzę Ci abyś dobrze czuła się po tej drugiej stronie.Tam się kiedyś spotkamy i znowu będziemy razem - Twoja córka Ewa


9yrs

Image chosen by user
Psineczko kocham Cię-Twój Wróbelek.


9yrs

Image chosen by user
Kochana Mamusiu ,dzisiaj już kolejny 5 miesiąc jak Cię nie ma z nami.Smutno mi bez Ciebie.​Bardzo Cię kocham i tęsknię- Twoja Ewa


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię moja Psinko-Twoja Ecinka


9yrs

Image chosen by user
Byłaś i jesteś moją Najukochańsz​ą Rybeczką. Spoczywaj w pokoju.Twój Wróbelek.


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Psinko i strasznie tęsknię- Twój Wróbelek.


9yrs

End of content

No more pages to load