Barbara Płonka- Bielarczyk

This was published in the following publications on 19.09.2016:
Dziennik Polski

„Umarłych wieczność dotąd trwa,
Dokąd pamięcią im się płaci”
W. Szymborska

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 31 lipca 2016 r. w wieku 65 lat
zmarła i została pochowana w Dortmundzie

BARBARA PŁONKA-BIELARCZYK

Przyjacielska, ciepła, wrażliwa.
Mimo różnych przeciwności losu potrafiła cieszyć się życiem,
kochała zwierzęta, przyrodę i ludzi.

W Jej domu zawsze można było odnaleźć gościnę i poczucie bezpieczeństwa.
Opiekuńcza, otwarta na ludzi i świat, często była oparciem i ostoją.

Basiu, trudno będzie bez Twojego śmiechu, energii i spontaniczności.

Msza święta w intencji Zmarłej odprawiona zostanie
w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej
w Krakowie, os. Szklane Domy,
w dniu 27 września 2016 r. o godz. 18.00.

Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Proszę o kontakt telefoniczny osoby które znały Panią Barbarę Płonkę-Bielarczyk. Mam ważne rzeczy do oddania po Pani Barbarze dla jej rodziny. Mój numer telefonu: 690 270 610 Dziękuję, Maria Szewczyk

Maria Szewczyk


1yr

Image chosen by user
Basiu, trudno uwierzyć, że Ciebie nie ma, ale wszyscy jesteśmy wędrowcami - do zobaczenia.


9yrs

Image chosen by user
PUSTKA...


9yrs

Image chosen by user
Tyle marzeń nie spełnionych.​..


9yrs

Image chosen by user
Odeszłaś cicho,tak bez pożegnania, tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić...Ewa


9yrs

Image chosen by user
Tak trudno uwierzyć...​Danuta L.


9yrs

Image chosen by user
Grazyna Maßing


9yrs

Image chosen by user
Menschen treten in unser Leben und begleiten uns eine Weile. Einige bleiben für immer, denn sie hinterlassen ihre Spuren in unseren Herzen.


9yrs

Image chosen by user
Das Erinnerung ist ein Fenster durch das ich Dich sehen kann,wann immer ich will. Du bist nicht mehr da,wo Du warst,aber Du bist überall,wo wir sind.Maryla Nazim, Olaf Nazim


9yrs

Image chosen by user
Przyjaźń nie umiera- przyjaźń żyje w w nas... Ewa i Jacek Gocman


9yrs

Image chosen by user
Odeszłaś...W moim sercu pozostaniesz na zawsze.​Monika Szewelak


9yrs

Image chosen by user
Nie umiera ten kto pozostaje w sercach i pamięci bliskich ilona van de Sand


9yrs

Image chosen by user
Rodzina Waszkiewiczó​w


9yrs

Image chosen by user
Boże,​przyjmij Barbarę do Twej chwały.


9yrs

Image chosen by user
Promienny Chryste,​Boski Zbawicielu, jedyne światło,​które nie zna zmierzchu, bądź dla tej duszy wiecznym odpocznienie​m, pozwól oglądać chwały Twój majestat...


9yrs

Image chosen by user
Wojtek B. - zawsze będę Cię pamiętał...


9yrs

Image chosen by user
Maryla Nazim


9yrs

Image chosen by user
Maryla Nazim


9yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w pokoju.


9yrs

Image chosen by user
DLACZEGO????


9yrs

Image chosen by user
Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków . Maria B


9yrs

Image chosen by user
Przyjaźń nie umiera...


9yrs

Image chosen by user
Małgosia Bielarczyk


9yrs

Image chosen by user
Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Barbary


9yrs

End of content

No more pages to load