Krystyna Maresz

This was published in the following publications on 28.04.2016:
Nowosci

„Dla nas Twe serce biło, teraz cicho zasnęłaś”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 kwietnia 2016 r. odeszła od nas nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
śp. Krystyna Maresz
lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 29 kwietnia 2016 r., o godz. 14.15 w kaplicy przy kościele pw. Chrystusa Króla. O godz. 14.45 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła Garnizonowego (pw. św. Katarzyny), gdzie o godz. 15.00 zostanie odprawiona msza św. żałobna. Pogrzeb na cmentarzu przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus po mszy św. przy kościele Garnizonowym.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
"można odejść na zawsze by stale być blisko" kochana babciu ... na zawsze bedziesz blisko nas tak jak i dziadek ... jestes w naszych sercach ... mimo wszystko tesknota za przytuleniem Ciebie jest ogromna Maja z rodziną


10yrs

Image chosen by user
"można odejść na zawsze by stale być blisko"


10yrs

Image chosen by user
Kochana Mamusiu. Teraz Ci jest lepiej. Nie cierpisz. Zawsze będziesz w nasze sercu. Zawsze będziemy Cie kochać. Opiekujcie sie nami wraz z Tatusiem. Bogdan i Grazyna.​Antoine de Saint-​Exupéry Tylko człowiek, który kochał, umiera jak człowiek


10yrs

Image chosen by user
Antoine de Saint-​Exupéry Tylko człowiek, który kochał, umiera jak człowiek


10yrs

Image chosen by user
Babciu, Prababciu...​zawsze zostaniesz w naszych sercach uśmiechnięta​, pełna energii... kochamy Cię Sylwia i Justynka "Dusza moja pragnie Boga, Boga żywego: kiedyż więc przyjdę i ujrzę oblicze Boże? "/Księga druga Psalm 42/


10yrs

Image chosen by user
Czas dobiegł kresu, pozostała już tylko ostatnia droga - pożegnanie najbliższych​, ból i łzy


10yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko...


10yrs

Image chosen by user
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...


10yrs

Image chosen by user
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko milczenie pełne gorących łez...


10yrs

End of content

No more pages to load