Adam Budnik

This was published in the following publications on 25.03.2017:
Gazeta Lubuska

Chociaż wiemy, że kiedyś nastąpi,
śmierć zawsze wydaje się niespodziewana.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24 marca 2017 roku odszedł od nas w wieku 32 lat
mój ukochany Syn, nasz kochany Brat, Szwagier i Wujek
śp.
Adam Budnik
Pogrzeb odbędzie się we wtorek 28 marca 2017 roku o godz. 12.30
na cmentarzu komunalnym starym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Pogrążona w żałobie
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kocham Cię syneczku ❣️

M.B.


3w

Dziękuję,że mogłam być. Nauczyłeś mnie dużo. Tęskknie Natalia

Natalia


1mo

Image chosen by user
Znowu święta

M.B.


2mos

Image chosen by user
Dziewięć lat bez Ciebie

M.B.


2mos

Image chosen by user
Tęsknię ❤️

M.B.


3mos

Image chosen by user
Kocham Cię syneczku ❤️

M.B.


5mos

Image chosen by user
Urodziny... gdzie jesteś kochany Adasiu

M.B.


10mos

Image chosen by user
Osiem lat temu zgasło moje słoneczko... tęsknię każdego dnia. Kocham Cię Syneczku ❣️

M.B.


1yr

Image chosen by user
❤️ kocham Cię syneczku

M.B.


1yr

Image chosen by user
Kolejny rok mija... syneczku tak bardzo tęsknię ❣️

M.B.


1yr

Image chosen by user
Dzisiaj imieniny Twoje wigilia jutro święta... jest tak bardzo pusto bez Ciebie

M.B.


1yr

Image chosen by user
❤️ dzisiaj mikołajki... tak smutno...

M.B.


1yr

Image chosen by user
Dzień Chłopaka... mam nadzieję, że tam gdzie jesteś też się świętuje

M.B.


1yr

Image chosen by user
Kocham Cię Syneczku

M.B.


1yr

Image chosen by user
Czterdziestka!!! Jestem z Tobą... kocham Cię Syneczku

M.B.


1yr

Image chosen by user
Dzisiaj Dzień Dziecka... kocham Cię Syneczku

M.B.


2yrs

Image chosen by user
Nie ma słów, żeby wyrazić co czuję... tęsknię niewyobrażalnie

M.B.


2yrs

Image chosen by user
To już siódme święta bez Ciebie syneczku...i Twoje imieniny. Tęsknię każdego dnia!!!!

M.B.


2yrs

Image chosen by user
Smutek, wspomnienia...

M.Z.


2yrs

Image chosen by user
Dzisiaj Mikołajki... brak mi słów

M.B.


2yrs

Dziękuję,że przyszedłeś do mnie we śnie.Bylo to tak realne , prawdziwy uśmiech Twój i żarty ..Przytuliłeś mnie mocno, a ja przebudzilam się szczęśliwa i bezpieczna Tęsknię

Natalia - Bydgoszcz


2yrs

Dziękuję,że przyszedłeś do mnie we śnie.Bylo to tak realne , prawdziwy uśmiech Twój i żarty ..Przytuliłeś mnie mocno, a ja przebudzilam się szczęśliwa i bezpieczna Tęsknię

Natalia - Bydgoszcz


2yrs

Image chosen by user
Tęsknię syneczku

M.B.


2yrs

Image chosen by user
39 lat... jesteś w moim życiu. Zawsze będziesz!!! Tęsknię bardzo bardzo!!!

M.B.


2yrs

End of content

No more pages to load