Artur Limański

This was published in the following publications on 22.01.2016:
Dziennik Zachodni

Odszedłeś tak niespodziewanie, nagle i boleśnie, aż trudno uwierzyć, że Ciebie już nie ma. Żadne słowa nie oddadzą tej pustki, bólu i żalu jaki po Sobie zostawiasz. Spoczywaj w spokoju razem z naszym synkiem Stasiem.
Wszystkim, którzy 15 styczna, w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, za okazaną życzliwość oraz uczestnictwo we mszy św. i ceremonii pogrzebowej ŚP. Artura Limańskiego
Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym i Kolegom z Pracy, delegacji "Timkena" za okazaną pamięć, wyrazy współczucia, złożone wieńce i kwiaty, zamówione msze
pragniemy złożyć serdeczne podziękowania
narzeczona Joanna i córeczka Karolinka

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Wciąż nie mogę uwierzyć</p>

Maciek_K


7yrs

<p>Artuś ..... z okazji Walentynek;(</p><p><em>" dziękuję za miłość,</em></p><p><em>za Twoje kochanie,</em></p><p><em>za wszystko co było</em></p><p><em>i co nas zastanie.</em></p><p><em>dziękuję za Ciebie,</em></p><p><em>że chciałeś się zjawić,</em></p><p><em>w szukaniu tak trzeba,</em></p><p><em>na los sie obrazić.</em></p><p><em>dziękuję za miłość,</em></p><p><em>za szansę kochanie,</em></p><p><em>gdyby Cię nie było,</em></p><p><em>nie byłoby wcale( Nas, Stasia i Karolinki)</em></p><p><em>dziękuję za miłość,</em></p><p><em>z daleka i blisko,</em></p><p><em>gbyby Cię nie było,</em></p><p><em>zniknęło by wszystko.- Januaz Radek</em></p><p><em>K.T.C. * </em></p><p><em> Joanna</em></p>

Joanna Karolina


8yrs

<p>ARTUR .....</p><p> " <em>Choć w snach do mnie przyjdź</em></p><p><em> I ze wszystkich sił </em></p><p><em>Obejmij jak umiesz tylko Ty </em></p><p><em>Tak długo jak chcę</em></p><p><em> Aż przekonasz mnie</em></p><p><em> Że miłość silniejsza jest niż śmierć".....( K. Cerekwicka" Bez Ciebie") </em></p>

Joanna


8yrs

<p>K.Cerekwicka "Bez Ciebie" - już drugi rok Artur;( *K.T.C*</p><p>Twoja J.</p>

Joanna Karolina


8yrs

<p>.... Kolejne Święta bez Ciebie przy nas....</p>

Joanna Karolina


8yrs

<p>Ku pamięci</p><p>Wiesz Artur, nasza Karolinka mów,i że Jesteś u aniołków w niebie i razem ze Stasiem oglądacie JIMJAM. Tyle że ostatnio zapytała kiedy tata zejdzie z nieba ? ma 2lata i 9 miesięcy i zadaje co raz trudniejsze pytania, na które coraz trudniej odpowiedziadać :( zapalimy światełko pamięci</p>

Joanna Karolina


8yrs

Image chosen by user
Artuś dziś świętowaliby​śmy Twoje 39 urodziny....​.... lecz los sprawił inaczej. Pozostaje wspomnienie i pamięć :-* spoczywaj w spokoju JiK


8yrs

Image chosen by user
Dziś Dzień Ojca- Pamiętam o Tobie Tato - Twoja Karolinka


9yrs

Image chosen by user
-Joanna Karolina- Kolejne Święta bez Ciebie i Stasia. Karolinka zrobiła dla Ciebie pisankę a dla braciszka kurczaczka. ;-(


9yrs

Image chosen by user
Joanna Karolina


9yrs

Image chosen by user
mija rok jak Odszedłeś na zawsze. Żal, tęsknota i smutek wciąż trwa, bardzo Nam Ciebie brak. W naszych myślach i wspomnieniac​h jesteś codziennie - Joanna i córeczka Karolinka, która niebawem obchodzić będzie swoje drugie urodzinki


9yrs

Image chosen by user
ku pamięci, pozostaniesz w naszych sercach i pamięci Twoja Joanna i Karolinka


9yrs

Image chosen by user
to już miesiąc beż Ciebie,,,,,,​,,,,,, J.


10yrs

Image chosen by user
Maciej Krawczyk


10yrs

End of content

No more pages to load