Piotr Au

This was published in the following publications on 16.03.2017:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 marca 2017 roku niespodziewanie zakończył życie
Ś+P
Piotr Au
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 18 marca 2017 roku,
o godzinie 7.00 w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97 w Poznaniu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 8.50 na cmentarzu Junikowo.
W smutku pogrążona
Żona z Rodziną

Beach

Ze smutkiem i żalem żegnamy
Ś+P PIOTRA AU
naszego Drogiego Kuzyna i Przyjaciela
Żonie Izabeli
składamy wyrazy głębokiego współczucia, dzieląc z Nią bolesną stratę po Zacnym Człowieku.
Rodzina Fiedlerów z Puszczykowa i rodzina Kłaczyńskich

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Krzysztof Pietrasewicz


9yrs

Image chosen by user
Jarosław Biegała


9yrs

Image chosen by user
Krzysztof Pietrasewicz


9yrs

Image chosen by user
<p>Piotr</p> <p>Trudno pogodzić się z Twoją śmiercią.</p> <p>Mam wrażenie , że za chwilę zadzwonisz i jak zawsze zapytasz się co u nas słychać. Nie wykluczone, że zacytujesz coś ze swojej twórczości, którą bardzo cenimy.</p>


9yrs

Image chosen by user
krzysztof Pietrasewicz


9yrs

Image chosen by user
<p>Niedawno...</p> <p><span>postanowiliśmy z Piotrem wydostać się z Polski, zwanej wówczas Rzeczpospolitą Ludową. Pamiętam dobrze nasze pomysły, przygotowania i podróż przez Pragę, Budapeszt, Belgrad, Sarajewo, Zagrzeb do Rijeki z zamiarem przedostania się do Wenecji. Wspaniała pogoda i mnóstwo przygód przez ponad miesiąc. Piszę "niedawno" bo tak to czuję, a to przecież był rok 1965, czyli ponad pół wieku temu...A teraz nie czuję, że Piotra już nie ma. Dziś w deszczowej drodze do kościoła na mszę żałobną zaniemogłem i musiałem zawrócić do domu. Pomyślałem jak krótko jest nam dane być na tym świecie. A także jak wiele może się wydarzyć w tym krótkim czasie. Wiele lat nie widzieliśmy się, każdy z osobna przemierzyliśmy wiele krajów, założyliśmy rodziny - a w końcu znów znaleźliśmy się w Polsce (szczęśliwie już nie "Ludowej") i to w Poznaniu. Piotr był moim kuzynem. Jego dziadek Stanisław ze strony Jego matki Łucji i mój dziadek Wacław ze strony mojej matki Krystyny byli braćmi. Na pewno znów wszyscy się spotkamy!!</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Rafał Dębski


9yrs

End of content

No more pages to load