W smutku i zadumie żegnamy wsz
This was published in the following publications on 13.04.2010:
Nowiny
This was published in the following publications on 13.04.2010:
Nowiny
W smutku i zadumie żegnamy wszystkich, którzy zginęli w sobotniej katastrofie lotniczej. Ich rodzinom i najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia, łącząc się z nimi w bólu po stracie tych, których kochali. Tomasz Kamiński Poseł na Sejm RP Rada Wojewódzka SLD w Rzeszowie
End of content
No more pages to load