Dominik Binert

This was published in the following publications on 01.02.2016:
Głos Wielkopolski

Rodzicom i najbliższej Rodzinie

wyrazy najgłębszego współczucia i żalu
z powodu tragicznej śmierci

Syna
Dominika Binerta

maturzysty VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Nie ma żadnych słów, którymi wyrazić można pociechę,
nie ma żadnej mądrości, która objaśniłaby sensy zdarzeń,
pozostaje jedynie milczenie.

Dominik, na zawsze uśmiechnięty, pozostanie w naszej pamięci.

Nauczyciele i uczniowie
VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Mam nadzieję, że oglądasz mecze i cieszysz się razem z nami.


10yrs

Image chosen by user
Tak jak Ci obiecalam prosilam Matke Boska Czestochowsk​a, aby zaopiekowala sie Toba tam w niebie. Prosilam ja tez o wsparcie dla Twoich rodzicow w tej tragedii jaka ich spotkala


10yrs

Image chosen by user
tęsknimy..


10yrs

Image chosen by user
W srode wybieram sie do Czestochowy, pomodle sie za Twoja dusze Dominiku


10yrs

Image chosen by user
Dominik....


10yrs

Image chosen by user
I znów gorszy dzień i te same pytanie..​dlaczego...​jak dla mnie nadal jesteś wśród nas..


10yrs

Image chosen by user
Dziś Inauguracja EURO 2016 i brakuje tylko Ciebie


10yrs

Image chosen by user
20 tygodni....


10yrs

Image chosen by user
Uwierzyc nie mozna ze juz nie zagrasz w pilke. Uwierzyc nie mozna ze juz nie spotkasz sie z kolegami. Uwierzyc nie mozna ze juz Ciebie nie ma.


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju Dominik


10yrs

Image chosen by user
To nie jest czas umierania, gdy jesteś w pełni sił twórczych – w lecie twojego życia. To nie jest czas umierania, gdy wreszcie możesz cieszyć się owocami swojej pracy. Czy jest czas umierania?


10yrs

Image chosen by user
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą[..]​zostaną po nich buty i telefon głuchy,potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego..


10yrs

Image chosen by user
Swiec coraz mniej wpisow coraz mniej. Zycie..... wszyscy zabiegani zagonieni, ale to nie znaczy ze zapomnieli o Tobie. Jutro cztery miesiace jak pozegnalismy​Ciebie


10yrs

Image chosen by user
Gdyby miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś nie odszedł.. Ale nie pozostało nam nic innego, jak czekać na siebie wzajemnie.


10yrs

Image chosen by user
Nie znalam Ciebie. Moj syn opowiadal mi oTobie. Chodziliscie do rownoleglej klasy w ,,Paderku,, mowil ze zawsze byles pogodny i usmiechniety​. Napewno bym Ciebie polubila. Spoczywaj w spokoju Dominiku


10yrs

Image chosen by user
Nie ma Ciebie juz prawie cztery miesiace i ciagle nie mozna w to uwierzyc, ani pogodzic sie z tym .


10yrs

Image chosen by user
Nikt z nas nie zna dnia ani godziny...Do zobaczenia Dominik nie wiadomo kiedy...ale na pewno do zobaczenia..​.


10yrs

Image chosen by user
"Nikt nie mówił,że żyć będzie łatwiej kiedy Ty nie wiesz, że...ta lwia część,która tęskni za Tobą która we mnie jest a we mnie ta lwia część,która myśli za Tobą jak to jest możliwe?" cytat


10yrs

Image chosen by user
Matury zakonczone teraz dlugie wakacje, potem studia. Ty tez mia les sie tym cieszyc. Jakie zycie jest kruche i nie sprawiedliwe​. Niech opiekuja sie Toba dobre anily Dominik


10yrs

Image chosen by user
Daj jakiś znak Dominik, wszyscy na to czekamy...


10yrs

Image chosen by user
Niedlugo koniec matur. Jedni zadowoleni inni mniej. Szkoda ze nie mozesz tez tego przezywac. Nie tak mialo byc


10yrs

Image chosen by user
Dlaczego....​..


10yrs

Image chosen by user
Zegnaj na zawsze chlopaku.


10yrs

Image chosen by user
Dokadkolwiek poszedles jestesmy i bedziemy z Toba Domin


10yrs

End of content

No more pages to load