Dominik Kienitz

This was published in the following publications on 09.11.2009:
Głos Wielkopolski

<p>Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku<br />odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy<br />Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek<br />ś + p<br />Dominik Kienitz<br />Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00<br />w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.<br />Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu<br />junikowskim w Poznaniu.<br />Pogrążeni w smutku<br />Rodzice i Rodzina</p>

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku
odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy
Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek
ś + p
Dominik Kienitz
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00
w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu
junikowskim w Poznaniu.
Pogrążeni w smutku
Rodzice i Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

anna dolata


16yrs

Image chosen by user

Regina i Ryszard Grobel


16yrs

Image chosen by user

Tata


16yrs

Image chosen by user
<p>Domiś</p> <p><br />Domisiu synku mój najdroższy, moja ostojo jedyna. Im dłużej Ciebie nie ma tym mocniej krwawi moje serce. Codziennie modlę się, rozmawiam z Tobą i czekam na Twój powrót do domu i słowo, które zawsze mówiłeś "jestem" - jest cisza, głucha cisza. Ileż to razy zastanawiam się dlaczego - My wiemy. Zostawiłeś po sobie ogromną pustkę. Nigdy nikt i nic mi Ciebie nie zastąpi. Boże dałeś mi Domisia, lecz na krótko, bo tylko na 25 lat.</p>


16yrs

Image chosen by user

Karolina


16yrs

Image chosen by user

Barbara Kienitz


16yrs

Image chosen by user

wujek Pawel z ciocia Ala


16yrs

Image chosen by user

Karolina


16yrs

Image chosen by user

Barbara Kienitz


16yrs

Image chosen by user

Andrzej z Gosia i rodzicami


16yrs

Image chosen by user

Mama


16yrs

Image chosen by user
<p>Dla Domiśia !</p> <p>Jesteś światełkiem na niebie, które świeci Dla Nas. Szybko los nam Ciebie zabrał, Dominiku Kochany.Dużo łez zostało wylane lecz pustki w sercu nic nie zastąpi, Twojego śmiechu i zwariowanego życia. Lecz zawsze będziesz w naszych sercach, wspomnieniach, pamiętaj o tym!</p>


16yrs

Image chosen by user

ROBERT ADAMOWICZ Z RODZINĄ


16yrs

Image chosen by user

Ewa Tronowska


16yrs

Image chosen by user

Agnieszka Penc


16yrs

Image chosen by user

Barbara Kienitz


16yrs

Image chosen by user

ada z rodzina


16yrs

Image chosen by user

ciocia Basia


16yrs

Image chosen by user

Tata


16yrs

Image chosen by user
<p>Synu Kochany</p> <p>Cisza i pustka po Tobie została,<br />I żal do Pana Boga naszego,<br />Że pozwolił by śmierć Cię zabrała,<br />Naszego syna ukochanego,<br />Tajemnicę życia i śmierci poznałeś,<br />Próg wieczności już przekroczyłeś,<br />Swoje krótkie życie Bogu oddałeś,<br />Tylko dlaczego z nami tak krótko byłeś ?<br />Każdego dnia to pytanie Bogu zadajemy,<br />I bez odpowiedzi ono zostaje,<br />Stale twych kroków nasłuchujemy,<br />Ale tylko głucha cisza nastaje,<br />Wierzymy że wyjdziesz nam naprzeciw,<br />Gdy próg wieczności przekraczać będziemy,<br />Zniknie z naszych serc każdy sprzeciw,<br />I do wieczności już razem pójdziemy......</p>


16yrs

Image chosen by user

Karolina Kienitz


16yrs

Image chosen by user

Siostra Melania


16yrs

Image chosen by user
<p>Dominiku</p> <p>W daleką podróż zabrał Cię Bóg,</p> <p>Jedną, jedyną nadzieję nam dając,</p> <p>Że też przekroczą Niebios próg,</p> <p>Ci ktorzy w bólu tutaj zostają.....</p>


16yrs

Image chosen by user

Małgosia


16yrs

End of content

No more pages to load