Dominik Kienitz

This was published in the following publications on 09.11.2009:
Głos Wielkopolski

<p>Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku<br />odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy<br />Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek<br />ś + p<br />Dominik Kienitz<br />Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00<br />w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.<br />Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu<br />junikowskim w Poznaniu.<br />Pogrążeni w smutku<br />Rodzice i Rodzina</p>

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 3 listopada 2009 roku
odszedł nagle w wieku 25 lat, namaszczony olejami św. najukochańszy
Syn, Brat, Mąż, Tatuś, Szwagier, Wujek
ś + p
Dominik Kienitz
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 10 listopada br. o godzinie 12.00
w kościele pw. Imienia Maryi w Smochowicach.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 13.50 na cmentarzu
junikowskim w Poznaniu.
Pogrążeni w smutku
Rodzice i Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Dla Domisia</p> <p>Nadchodzi Sylwester i Nowy Rok.Czas radości i zabaw,które uwielbiałeś.Dla mnie czas krwawiącego serca,łez i smutku,z którym trudno sie pogodzić. Synku kochany byłeś bierny na to co się w ostatnich dwóch latach przewartościowało. Młody i rozsadny nie stawiałeś warunków i niczego nie wymuszałeś.Zawsze gotowy chronić mnie,gdyż Twoje serce nie było z ,,kamienia,,.Ciężko mi sie z tym żyje,że zawiodło matczyne pzeczucie.Zeszłam za póżno,aby Cię uchronić przed upadkiem.Dzisiaj był byś Synku przy mnie ciałem,a nie tylko duszą. Panie Boże,wiem,że takie Twoje prawo-tylko pomyliłeś kolejność.</p> <p style="text-align:right">MAMA</p>


16yrs

Image chosen by user

Marlena i Przemo Waclawik


16yrs

Image chosen by user

ciocia basia


16yrs

Image chosen by user

Mama i Tata


16yrs

Image chosen by user

barbara kienitz


16yrs

Image chosen by user

Daria


16yrs

Image chosen by user

Sandra Mikołajska


16yrs

Image chosen by user

Robert


16yrs

Image chosen by user

Mama i Tata


16yrs

Image chosen by user
<p>Synu Kochany</p> <p>Wigilijny dziś wieczór, w oknach świec blask,</p> <p>Twoje miejsce puste przy stole,</p> <p>Bo już Cię nie ma wśród nas,</p> <p>Smutek i ból jest dzisiaj z nami,</p> <p>I pogodzić się z tym nie umiemy,</p> <p>Że w ten Wigilijny wieczór,</p> <p>Opłatkiem się z Tobą nie przełamiemy,</p> <p>Wiemy, że dusza Twoja jest z nami,</p> <p>I nie chciałeś byśmy sami dziś byli,</p> <p>Bóg zdecydował jednak inaczej,</p> <p>I bramę Niebios przed Tobą uchylił,</p> <p>Zasiadłeś obok Niego przy Wigilijnym stole,</p> <p>Przy stole pełnym łask i Bożej miłości,</p> <p>Zostawiłeś za sobą ziemskie problemy,</p> <p>I żyjesz nadal Dominiku, tylko że we wieczności....</p>


16yrs

Image chosen by user

Karolina


16yrs

Image chosen by user

ciocia Irena


16yrs

Image chosen by user

Barbara Kienitz w noc wigilijn


16yrs

Image chosen by user

Marysia i Fryderyk


16yrs

Image chosen by user

Mama i Tata


16yrs

Image chosen by user

Sebastian i Małgosia z dziećmi


16yrs

Image chosen by user
<p>Dla Domisia</p> <p><br />Synku mój kochany.</p> <p>Nadchodzą Święta,Święta radości,dzielenia się oplatkiem z osobami bliskimi sercu,choinek,kolęd, prezentów i kolorowych lampek. Dla mnie to Święta smutku,tęsknoty i bólu.Ty kochanie będąc blisko mnie dawałeś mi nadzieję na lepsze jutro.W jednej sekundzie utraciłam kogoś cudownego-CIEBIE Domisiu</p> <p style="text-align:center">MAMA</p>


16yrs

Image chosen by user

Mama


16yrs

Image chosen by user

Ewa Tronowska


16yrs

Image chosen by user

Natalia Przech


16yrs

Image chosen by user

Natalia


16yrs

Image chosen by user

Marta


16yrs

Image chosen by user

Mama


16yrs

Image chosen by user

anna dolata


16yrs

End of content

No more pages to load